Neler Yeni

Nasil gizemli olurum

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,455
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Bu boyla yanından geçirebilirsen şükret derim.
Paran yoksa unut gitsin. Tipin yoksa zaten 10 adım geridesin.
Mucize birini bulursan bilemem genelleme yaptım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
alperen özdemir
forum sitelerini kullanmayarak gizliliğini sağlamış ve gizemli olursun 😉 forumda kızlar seni görse bu çocuk çok itici falan derler bence forum kullanma direk

Böyle giyin bra
20240728_164601.jpg

Starlex

80+ Silver
Arkadaslar bu sene universite basliyor malum.
Yasim 19
Boy 1.59
Kilo 73
Gizemli olmaktan kastim kizlar baktiginda onlari icime cekebileyim.
Bi bakan bidaha baksin
Vay arkadas desinler
Lutfen arkadaslar acil
Boy düşük, hafif belalı olman lazım güzel değilsen o da işe yaramaz, kiloda boya kıyasla çok fazla zayıflaman lazım yinede gören bir daha baksın gibi bir şeyi kesin diyemem

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,455
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Okula çıplak gelirsen bir bakan bir daha bakabilir başka bir yöntem gelmedi aklıma...

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,341
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Çocuğun boyu ile neden dalga geçiyorsunuz ne boylu insanlar var ama karakterleri bi o kadarda cılız ayıp yani söyledikleriniz

Kardeşim biraz kilo ver ve spor yap tipin vs nasıl bilmiyorum ama saçına farklı şekil verebilirsin giyimin ile dikkat çekebilirsin senin biraz baggy pantolon ve oversize giymen lazım cilt ve diş bakımına çok özen göster elbet sana layık olan biri çıkar

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,455
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Çocuğun boyu ile neden dalga geçiyorsunuz ne boylu insanlar var ama karakterleri bi o kadarda cılız ayıp yani söyledikleriniz

Kardeşim biraz kilo ver ve spor yap tipin vs nasıl bilmiyorum ama saçına farklı şekil verebilirsin giyimin ile dikkat çekebilirsin senin biraz baggy pantolon ve oversize giymen lazım cilt ve diş bakımına çok özen göster elbet sana layık olan biri çıkar
Hocam size saygı duyuyorum sadece bu dediğiniz beni kapsarsa diye açıklamak istiyorum, üniversitede arkadaşın dikkatini çekmeye çalıştığı kızlar ona daha çok eziklik edecek. Ben hemcinsimi küçümsemekten zevk almıyorum ama kalbi ya burada ya da insan karşısında kırılacak hangisi daha iyi sizce..

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,341
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam size saygı duyuyorum sadece bu dediğiniz beni kapsarsa diye açıklamak istiyorum, üniversitede arkadaşın dikkatini çekmeye çalıştığı kızlar ona daha çok eziklik edecek. Ben hemcinsimi küçümsemekten zevk almıyorum ama kalbi ya burada ya da insan karşısında kırılacak hangisi daha iyi sizce..
Yok knka ben dahil herkesi kapsar senlik bişey değil şimdi yorumlar dolar boyu ile ilgili baştan önünü kesmek istedim benim asker arkadaşımda baya kısaydi çocuğun bir sürü kız arkadaşı vardı benim bile halen kız arkadaşım yok sen hesap et 😄

Top Bottom