Neler Yeni

NASIL KİLO VERECEĞİMİ BİLMİYORUM

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yiğit Lafçı
Merhabalar,16 yaşındayım babam ve annem ayrı olduğu için babamla yaşıyorum ve ev yemeği yapmadığımız için 85 kiloya kadar çıktım koronoda şimdi spor salonuna yazıldım fakat nasıl besleneceğim konusunda hiçbir fikrim yok kalori açığı oluşturmam gerekiyor biliyorum nefsime hakim olabiliyorum yani aç kalma gibi bir durumum yok 2 lokmada yesem doyarım ama ev yemeği yapacak malzememiz ve vaktimiz olmadığı için dışarıdan yiyorum bu spor süresince ne yemem gerekiyor yumurta falan yapabilirim çok zor olmayan yemekleri yapabilirim birde sporda bana yazılan program sadece kardiyo arkadaşlarım bunun etkili olmayacağını söyledi önerebileceğiniz bir program varmı? yardım ederseniz sevinirim.

Simhar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkay
Öncelikle ağırlık antrenmanı yapıp ardından kardiyo yapmanı tavsiye ederim. Ağırlık antrenmanı ile vücudunu sıkılaştırman çok daha iyi kilo vermeni ve daha fit görünmeni sağlicak. Evde yemek yapmayıda yavaştan öğrenme vakti gibi tavuğunu veya etini alıp evde kendin pişirip yersen kilo verme sürecin senin için daha verimli geçer. Yapamam diyorsan da çok yağlı yiyecek yemedeğin sürece rahat kilo verirsin.

FurkanIIy

80+ Bronze
Hocam yemeği zevk için değil vücudun için yemen lazım. Yani gerekirse 15 gün boyunca kahvaltıda yulaf yesen de sesin çıkmayacak. Mantığı bu.
Örnek video:

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Kadir
Günlük 100gr yulaf ,5 yumurta haşlanmış, 1 yeşil elma,400gr tavuk , 350 Gr basmati pirinç, 2 yemek kaşığı zeytinyağı , 5 6 kayısı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Günlük 100gr yulaf ,5 yumurta haşlanmış, 1 yeşil elma,400gr tavuk , 350 Gr basmati pirinç, 2 yemek kaşığı zeytinyağı , 5 6 kayısı
Klâsik sade ve haftada 5 gün spor yap

Simhar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkay
İlk başlarda yemek konusunda kendini çok zorlama çok yediğin günler olabilir ilk başta sporuna odaklanmanı tavsiye ederim ardından yemek düzeni yapmalısın bir anda spordan soğuma ihtimaline karşı tavsiyem

Merhabalar,16 yaşındayım babam ve annem ayrı olduğu için babamla yaşıyorum ve ev yemeği yapmadığımız için 85 kiloya kadar çıktım koronoda şimdi spor salonuna yazıldım fakat nasıl besleneceğim konusunda hiçbir fikrim yok kalori açığı oluşturmam gerekiyor biliyorum nefsime hakim olabiliyorum yani aç kalma gibi bir durumum yok 2 lokmada yesem doyarım ama ev yemeği yapacak malzememiz ve vaktimiz olmadığı için dışarıdan yiyorum bu spor süresince ne yemem gerekiyor yumurta falan yapabilirim çok zor olmayan yemekleri yapabilirim birde sporda bana yazılan program sadece kardiyo arkadaşlarım bunun etkili olmayacağını söyledi önerebileceğiniz bir program varmı? yardım ederseniz sevinirim.
gaz çıkar

Top Bottom