Neler Yeni

nasıl windows 7 yüklenir?

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
Herkese merhabalar diyebilirsiniz windows 7 kaldı mı diye fakat çok eski bir bilgisayara kuracağım o yüzden dolayı kasmaması için windows 7 kurmak istedim nasıl kurabileceğimi bilmiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim saygılar

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Herkese merhabalar diyebilirsiniz windows 7 kaldı mı diye fakat çok eski bir bilgisayara kuracağım o yüzden dolayı kasmaması için windows 7 kurmak istedim nasıl kurabileceğimi bilmiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim saygılar
Windows USB/DVD Tool'u indir ve bu programla internetten bulduğun Windows 7 iso dosyasını boş bir USB'ye yaz. Sonra PC'yi o USB'den boot et.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
önce googleden windows 7 güncel iso indir yazıyorsun. 32 bit ise 32 bit indir 64 ise 64 bit olanı indir.
rufus veya benzeri program ile flash belleğe fat32 olarak at. sonra bilgisayarda bios aç (bios tuşu değişiyor bazen genelde del, f2,f10 ,fn+f10 gibi tışlardır) boot seçeneğinde flash ismini üste çıkar 1. seçenek flash ismi olsun. sonra ileri ileri basıp format atarsın

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ISO'yu indirip, Rufus programı üzerinden MBR olarak yazdırıp kurabilirsiniz.
Malesef hiç bir yerde bulamadım Windows 7 İSO
Mesaj otomatik birleştirildi:

önce googleden windows 7 güncel iso indir yazıyorsun. 32 bit ise 32 bit indir 64 ise 64 bit olanı indir.
rufus veya benzeri program ile flash belleğe fat32 olarak at. sonra bilgisayarda bios aç (bios tuşu değişiyor bazen genelde del, f2,f10 ,fn+f10 gibi tışlardır) boot seçeneğinde flash ismini üste çıkar 1. seçenek flash ismi olsun. sonra ileri ileri basıp format atarsın
Windows 7 nin İSO sunu bulamadım malesef

Windows USB/DVD Tool'u indir ve bu programla internetten bulduğun Windows 7 iso dosyasını boş bir USB'ye yaz. Sonra PC'yi o USB'den boot et.
Windows 7 İSO yu bulamadım atabilme şansın var mı

Son düzenleme:

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
Malesef hiç bir yerde bulamadım Windows 7 İSO

Windows 7 nin İSO sunu bulamadım malesef

Windows 7 İSO yu bulamadım atabilme şansın var mı
şu site güvenilir şunu dene internetteki bazı windowslar sorunlu format attıktan sonra program yüklenmeyebiliyor bu site genel anlamda güvenilir sorun yaşayacağını düşünmüyorum.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
şu site güvenilir şunu dene internetteki bazı windowslar sorunlu format attıktan sonra program yüklenmeyebiliyor bu site genel anlamda güvenilir sorun yaşayacağını düşünmüyorum.
Teşekkür ederim deneyeceğim

Windows 7 için https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=5753 bu indirme linkini deneyebilirsin. Microsoft'tan indirmek daha sağlıklı olabilir
Teşekkür ederim

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
Heidoc.net'in Windows and Office Download Tool'u indirip, Microsoft üzerinden Windows 7 indirebilirsiniz.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,785
İsim
emirhan
Top Bottom