Neler Yeni

Ne olacak bu dolar bakalım?

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Kardeşim bizim tampon tünel oldu sorun yok devamkee

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,505
İsim
Diyarhan
Dolar çizdiğiniz çizgi ile doğru bir şekilde yükseliyor. Lakin çizgi çizmek ile iş bitmiyor doların yükseleceği kesin zaten.

YAAA HAK

80+
çizgi çekerek ekonomist mi olacaksınız. bu cizgi çekenleri anlamıyorum dolarda alım/satım paritesi ithalat ihracak vb durumlar var.
çizgi neden çekip hiç hesap yapmadan yükselicek veya düşecek diyebiliyorsusunuz.
fed kaç aydır herkesi oyaladı eninde sonunda faiz arttırıcak diğer para birimlerine karşı azda olsa değer kazanır TL gibi güçsüz para birimlerini saymazsak.
bu arada kripto paralar kumar salonu yapılmış bir sistem çizgi çekmeyle ne olacağını bilinemez. para kazanma hırsına atıyorlar kendilerini balina gelirşe şişiyor giderse zarar oluyor. resmen soygun düzeni birileri zarar etmeden birileri kar edemiyor ve kazanma tamamen şans parayı bağlaıp balina bekliyorsun tam komedi
kolaysın dön köyüne
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dolar çizdiğiniz çizgi ile doğru bir şekilde yükseliyor. Lakin çizgi çizmek ile iş bitmiyor doların yükseleceği kesin zaten.
aynen kardeşim o çizgi zaten ona trend deniyor ve asıl önemide destek görevi destek= alım yeri

çizgi çizmeyerek para kazanabiliyorsan senin yolun açık kral devam ke

123kral14

80+ Silver
Çizgi çekince ekonomist mi oluyorsan diyene aşırı güldüm ya. Sende çok komik çizgi çekmişsin :D.

Defnx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ahmet Ali Acar
bu akşam mı açıklanacak

YAAA HAK

80+
BEYLER KONUYU KAPATIYORUM. HAYATINDA SENET ALMAMIŞ ADAMLAR BANA LAF ATMASIN TESLAYI SADECE ELEKTİRİKLİ ARABA GÖRENLER HİÇ LAF ATMASIN

BEN KAZANMAYA DEVAM EDİYORUM SİZ GÜLMEYE BU KADAR BASİT HADİ İYİ AKŞAMLAR

YAAA HAK

80+
1647449827654.png

Şuna bakın bir de hesap veriyorum şu soytarılara

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,505
İsim
Diyarhan
kolaysın dön köyüne

aynen kardeşim o çizgi zaten ona trend deniyor ve asıl önemide destek görevi destek= alım yeri

çizgi çizmeyerek para kazanabiliyorsan senin yolun açık kral devam ke
Youtube çizgi çizenlerle dolu.

Doların veya bir şey in yükselip yükselmeyeceğini talep e göre piyasaya göre değerlendirsin. Herkes bir yerden çizgi uzatsın kimin ki tutarsa.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
992,408
Üyeler
156,921
Son üye
Nameless1