Neler Yeni

Ne zaman bir CHP Li görsem aklıma yüzüklerin efendisindeki orklar geliyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Niye konu sahibine giydirme yapılmaya çalışılmış? Boş boş açılmış bir konuya güzel bir cevap bence.
Hem ilgili konuda hak verenler şimdi neden kudurdu anlamış değilim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Aslı
komiklik olsun diye açmadım yaş olarakta 30 a yaklaşmış bir bireyim elbete kişi olarak tanısam bir kısmı gerçekten iyi insanlardır tanımadan gruplandıracak oldugum zaman böyle düşünüyorum yorum sizin
sizin için demiyorum ama konunun orijinal sahibi böyle bir şey açınca aslında partiler yüzünden insanlar birbirini ne kadar ötekileştiriyor diye düşündüm ben hiçbir partiyi bana uygun olmadığı için desteklemiyorum ama mesela chp seçmeni akp tarafını şeriatçı,dinci ve yobaz olarak görüyor akp seçmeni de chp yi pkkcı, yunan, Yahudi, gavur olarak görüyor bunlar çok yanlış arkadaş demiş ki tanısam iyileri de vardır ama hâlâ içinde bir nefret var gibi ama post komikti kabul neyse ben kendi adıma insanları bak bu partiden şu kişi kötü diye hepsi öyle diye sınıflamıyorum insanların karakterini ayrı ideolojileri ayrı ne yani sırf o düşünceye sahip diye bir kişiden yola çıkarak hepsini mi aynı kefeye koyuyum bunu her alanda yapan kişi sadece mantıksal hatalar yapar ve kendini hep karşı görüşten ideolojiye düşman olarak görür ve yaşamı böyle saçma şeylere vakit ayırarak bitirir lütfen bu tarz şeyleri bırakıp kendinize başka hobiler edinin böyle ömür gitmez

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Çok şey anlattım ama hiç bir şey söylemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada kendinize göre karşıt görüşlü birini bir şeye benzetmek kadar aciz bir durum olamaz :D Ver oyunu sonra s**** ***

Ekler

• sddefault.jpg
    sddefault.jpg
    63 KB · Hit: 24

Emsal

80+ Silver
Yoruma gerek yok
komiklik olsun diye açmadım yaş olarakta 30 a yaklaşmış bir bireyim elbete kişi olarak tanısam bir kısmı gerçekten iyi insanlardır tanımadan gruplandıracak oldugum zaman böyle düşünüyorum yorum sizin

Sen şimdi başkalarının yaşadığı olayları kendin yaşıyormuşcasına lanse de ediyorsundur.

Adam orka benzetildi diye üzülüp çalıntı konu açmış. Ah kuzum 😔
Açtığım konunun maksadı bence hasıl oldu amacım çok da kırıcı olmadan diğer konu başlığı ve konunun mantıksız olduğunu göstermekti
Bunu yaparken de dikkat çekici olsun istedim

Gördüğünüz üzere en sağcısından en solcusuna kudurtmak isteyenden başkalarına hastalık tanımlayanına herkes de bir karşılık buldu

Gayet başarılı bir konu olduğuna inanıyorum:)

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Çok şey anlattım ama hiç bir şey söylemedim

Burada kendinize göre karşıt görüşlü birini bir şeye benzetmek kadar aciz bir durum olamaz :D Ver oyunu sonra s**** ***
sansür koyuyorum bilerek sansür uygulanıp ceza puanı yiyorum. Moderatörün bir konuda sinirlenip markayı tanıtırken yanlış anlaşıldığında kullandığı kelimeleri bir kez daha hatırlatırım sayın Moderasyon ekibi kurallara herkesin uyması gerekiyor o halde verin ceza punlarını onlarada ama işte el gitmez o ceza ver kısmına :)

Milletin saygı çerçevesi dışına çıkıp dalga geçer gibi konu açması tabii ki forumun hit kazanmasını sağladığı için işinize geliyor.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Açtığım konunun maksadı bence hasıl oldu amacım çok da kırıcı olmadan diğer konu başlığı ve konunun mantıksız olduğunu göstermekti
Bunu yaparken de dikkat çekici olsun istedim

Gördüğünüz üzere en sağcısından en solcusuna kudurtmak isteyenden başkalarına hastalık tanımlayanına herkes de bir karşılık buldu

Gayet başarılı bir konu olduğuna inanıyorum:)
Bence başarısız oldu. Sen ilgi manyağı birisisin bana göre ve o konuya bu kadar hit gelince kıskandın. Umarım bu paikolojik sorunu aşabilirsin. Ben arkandayım aşabilirsin bu sorununu.

Emsal

80+ Silver
Bence başarısız oldu. Sen ilgi manyağı birisisin bana göre ve o konuya bu kadar hit gelince kıskandın. Umarım bu paikolojik sorunu aşabilirsin. Ben arkandayım aşabilirsin bu sorununu.
Hangi konuya ne kadar yorum geldiğini görmek çok zor olmasa gerek
Seni de ilgilendirmez ilgiden hoşlanmak suç mu?
Ben sorun olarak görmüyorum ancak seni bile kendi tarafıma çekebildiysem ne mutlu

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Hangi konuya ne kadar yorum geldiğini görmek çok zor olmasa gerek
Seni de ilgilendirmez ilgiden hoşlanmak suç mu?
Ben sorun olarak görmüyorum ancak seni bile kendi tarafıma çekebildiysem ne mutlu
Ben ak partili değilim beni nasıl tarafına çektin?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,021
İsim
uwu
her 2 tarafta bir birinden kötü bn oyumu buna basarım !

E8EA8CZXEAMYxTs.jpg

Emsal

80+ Silver
….ben arkandayım…..
burda bahsettiniz
Ayrıca ben akpli de CHP’li de MHP Li de ya da herhangi bir partili de değilim zaten konuyu açıp dikkat çekmek istediğim noktada bu insanları li-lu diye sınıflandırmamak

Ha seçimlerde de gidip bir partiye oy veriyorum ancak o partiyi desteklediğimden değil kötülerden en az kötüyü seçiyorum

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
burda bahsettiniz
Ayrıca ben akpli de CHP’li de MHP Li de ya da herhangi bir partili de değilim zaten konuyu açıp dikkat çekmek istediğim noktada bu insanları li-lu diye sınıflandırmamak

Ha seçimlerde de gidip bir partiye oy veriyorum ancak o partiyi desteklediğimden değil kötülerden en az kötüyü seçiyorum
Yani akplisin. Anladım.

Top Bottom