Neler Yeni

Neden Intel İşlemcileri Bu Kadar Çok Seviyorum?

bwNN

80+ Silver
Ben neden yemek yemeği bu kadar seviyorum? Benim gibi olan yoksa anormalsiniz bu arada onu söyliyeyim

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Neden league of legendsı bu kadar seviyorum?
League of legends bir yaşam biçimidir. İnsanı kendinden geçirir. Yaşam enerjisini sorgulatır. Aristoteles fikirleri gibidir League of legends. Mükemmelliğin ta kendisidir.

League of legends herkesin oynadığı oyunlar gibi değildir. İnsana kardeşliği öğretir, bazen sinirlenmen gerektiğini, takım arkadaşlarını "sakince" uyarman gerektiğini öğretir. Liderlik duygunu geliştirir. Psikolojini rahatlatır. Hayatına renk katar

League of legends dünyanın en iyi oyunudur. İnsana 60 yılın deneyimini 2 oyunda verir.

Ayrıca bedavadır. Daha ne olsun? Bu oyunu sevmeyenler çernobildeki fil ayağının yanında 15 saniye geçirmiş insanlardır.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Mesela turbox sistem niye alıyorum? Çünkü Intel i7 var. Başkasının çıkardığı hazır sistemde Intel İ5 ya da AMD ryzen 5 var. Üstüne 5-6 bine i7 sistem çok iyi.

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Mesela turbox sistem niye alıyorum? Çünkü Intel i7 var. Başkasının çıkardığı hazır sistemde Intel İ5 ya da AMD ryzen 5 var. Üstüne 5-6 bine i7 sistem çok iyi.
O turboxtaki i7, Intel i 9 99900K dan 1000000000 kat daha iyi. Turbox almayan PC den anlamıyordur
(!)

Sagittarius

80+ Silver
Neden sadece Intel işlemcileri seviyorum? Çünkü çok hoş işlemciler. Herkesin kullanmasını istediğim işlemciler. Ayrı bir havası var. Hem de logoları turkuaz renginde. Piyasadaki en iyi işlemci üreticisi.. Hiç ısınmazlar. (!)
İki tane Celeron işlemci kullanma şansım oldu. Genelde hep iyi anılar yaşadım. Bazen tornavidayla anakarttan işlemciyi kazıyasım geliyordu. 2.13 GHz frekans oldukça yüksek olduğundan Google'da birkaç sekmeden sonra hata alıyordum. Hiçbir oyunu kaldıramayacak kadar güçlü dahili grafiğe sahiplerdi. (Half Life 2 20 FPS..)
Bazıları işlemciden anlamazlar ve AMD tercih ederler. Şiddetle kınıyorum. CAHİL gibi iş yapıyorlar. Celeron N2820 varken R7 5800X3D de ne alaka? (!) (!) (!) HD Graphics Family ile 720p video bile izleyebiliyorsunuz. Muazzam bir özellik.
İşlemciyi o kadar çok seviyorum ki tam ortasına matkapla delik açmak istiyorum. Bunca zamandır kapalı ortamda havasız kalmış. Yazık..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu "Konu Dışı"na açmam gerekiyordu.. 🤯
Şuan İntelle dalgamı geçiyorsun anlamış değilim şahsen ben İnteli seviyorum AMD ye göre bence kaliteli
Mesaj otomatik birleştirildi:

League of legends bir yaşam biçimidir. İnsanı kendinden geçirir. Yaşam enerjisini sorgulatır. Aristoteles fikirleri gibidir League of legends. Mükemmelliğin ta kendisidir.

League of legends herkesin oynadığı oyunlar gibi değildir. İnsana kardeşliği öğretir, bazen sinirlenmen gerektiğini, takım arkadaşlarını "sakince" uyarman gerektiğini öğretir. Liderlik duygunu geliştirir. Psikolojini rahatlatır. Hayatına renk katar

League of legends dünyanın en iyi oyunudur. İnsana 60 yılın deneyimini 2 oyunda verir.

Ayrıca bedavadır. Daha ne olsun? Bu oyunu sevmeyenler çernobildeki fil ayağının yanında 15 saniye geçirmiş insanlardır.
Ben sakince değil küfür ederek uyarirum :D

Hahacıoğulları

80+ Bronze

bunu ben yapıcaktım :(

The Batman

80+ Silver
hep intel kullandım hiç pişman olmadım bence intel işlemci için lider

League of legends herkesin oynadığı oyunlar gibi değildir. İnsana kardeşliği öğretir, bazen sinirlenmen gerektiğini, takım arkadaşlarını "sakince" uyarman gerektiğini öğretir. Liderlik duygunu geliştirir. Psikolojini rahatlatır. Hayatına renk katarki

lol iyi yada kötü kişiden kişiye göre degişir bence ama lol hala bana heyecan adrenalin verebiliyor sıkılmadan oynayabiliyorum

Top Bottom