Neler Yeni

Neden iyi bir windows laptop yok

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bilinçli doğru kullanımda bilgisayarlar gayet uzun ömürlü olur elimde 10 yılı deviren minibook ve laptoplar bile var hala sapasağlamlar. Kendim HP Victus kullanıyorum memnunum, ısınma devri bitti gibi gözüküyor tek sıkıntı fan sesi artık laptoplarda oda taşınabilir olduğundan katlanılabilir (Oyunda falan tabii boşta sessiz).

Arada oyun oynamak falan dediğiniz an zaten macbook elemelisiniz bence, 35K bandında güzel RTX 4060 HP Victuslar ve Acer Nitrolar var, 50K ya doğru RTX 4070 güzel laptoplar var.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
Hayatımda hiç laptop kullanmadım gerek masaüstüne göre daha pahalı olması gerek ısınma, çalışırken fan sesleri,batarya gibi sorunları olmasından dolayı. Ancak artık taşınabilir bir bilgisayara ihtiyacım var bu yüzden laptoplara bakıyorum gerek internetten gerek yakınlarımdan ama bu saydığım sorunlar macbook harici bütün laptoplarda var gibi görünüyor. Sizce 50k civarına macbook mu almalıyım (15" macbook air düşünüyorum) yoksa (eğer varsa ki) yıllar boyu sorunsuz ısınma, ses ve batarya derdi olmadan beni götürebilecek bir windows mu almalıyım? Laptop önerilerinizi bekliyorum
Not: Arada sırada oyun oynuyorum.
o paraya 2. el macbook pro m1 max fln alırsın 40kya bile var geçen baktım

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Aldıkları laptoplar 30-40k hocam ne anlatıyorsun sen ki benim alacağım laptopta 50k civarı hatta fazlasına da olabilir.
Tamam ana burada 30-40k onlar ,1-1.5k dolar lık laptoplar orta segment gibi bir şey sonuçta. Yurt dışına göre düşünmek daha mantıklı

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
Bilinçli doğru kullanımda bilgisayarlar gayet uzun ömürlü olur elimde 10 yılı deviren minibook ve laptoplar bile var hala sapasağlamlar. Kendim HP Victus kullanıyorum memnunum, ısınma devri bitti gibi gözüküyor tek sıkıntı fan sesi artık laptoplarda oda taşınabilir olduğundan katlanılabilir (Oyunda falan tabii boşta sessiz).

Arada oyun oynamak falan dediğiniz an zaten macbook elemelisiniz bence, 35K bandında güzel RTX 4060 HP Victuslar ve Acer Nitrolar var, 50K ya doğru RTX 4070 güzel laptoplar var.
İlla 50k olmasına gerek yok zaten ayrıca masaüstü bilgisayarım var oyun için bana bu dediğim özellikleri sağlaması daha önemli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

o paraya 2. el macbook pro m1 max fln alırsın 40kya bile var geçen baktım
Yok hocam ya teknolojik aletleri 2. el almıyorum daha önceden sorun yaşadım aldıktan sonra ne çıkaracağı belli olmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Alihan YILMAZ
Kullanım koşulları yıpratır her aleti. En ucuzundan bir Laptopum var ve 5 senedir kullanıyorum. Disk birleştirme ve dosya temizleme dışında da bir bakım yapmadım.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
İlla 50k olmasına gerek yok zaten ayrıca masaüstü bilgisayarım var oyun için bana bu dediğim özellikleri sağlaması daha önemli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok hocam ya teknolojik aletleri 2. el almıyorum daha önceden sorun yaşadım aldıktan sonra ne çıkaracağı belli olmuyor.
doğrudur hocam, ben olsam pozitift teknolojiden alırdım o zaman illa sıfır alcaksam, apple türkiye yetkili satıcısı kendileri

Froxy78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet
hp victus kullanan bütün arkadaşlarım gayet memnun. 4060lı verisyonu 32k olması lazım, bakabilirsin.
Sizin bahsettiğiniz modeli kullanıyorum sorunsuz sayılır oyun oynamazken sessiz oyun oynarken sesli ama aşırı ses yok 4500rpm yeterli paneli biraz karanlık onda sorun yok ama benim cihazın paneli sorunlu sadece.

WhoCares

80+ Silver
başlığa baktım hayret ettim sonra yazılanı okuyunca bir kere daha hayret ettim sonuna kadar okudum sonra bir kere daha hayret ettim ilginç

alduin0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes
Hayatımda hiç laptop kullanmadım gerek masaüstüne göre daha pahalı olması gerek ısınma, çalışırken fan sesleri,batarya gibi sorunları olmasından dolayı. Ancak artık taşınabilir bir bilgisayara ihtiyacım var bu yüzden laptoplara bakıyorum gerek internetten gerek yakınlarımdan ama bu saydığım sorunlar macbook harici bütün laptoplarda var gibi görünüyor. Sizce 50k civarına macbook mu almalıyım (15" macbook air düşünüyorum) yoksa (eğer varsa ki) yıllar boyu sorunsuz ısınma, ses ve batarya derdi olmadan beni götürebilecek bir windows mu almalıyım? Laptop önerilerinizi bekliyorum
Al sana güzel bir laptop

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
asus tuf veya rog bulabilirsin bu fiyata güzel

Top Bottom