Neler Yeni

Neden Mi Ekran Kartı Stokları Yok? İşte Miningcilerin Kurduğu Bot Sistemi!

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,835
İsim
Can BOZKURT
Tam olarak böyle bir bot sistemine sahipler, stok geldiği an da eminim üçer beşer çekiyorlardır :/

Sizin düşünceniz nedir diye sorarım normalde ama, az çok tahmin ediyorum :D
Ohh orda Error 403 dedi bi stok kurtuldu gençler

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,835
İsim
Can BOZKURT
Şahsi görüşüm miningin bitmeden gaming kartların miningden kurtulacağı yönünde. Çünkü sanal para artık ciddi rağbet görmeye başlayan bir "birim" haline geldi diyebiliriz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çöqelim hemen :D

kthsndl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Tahsin DAL
kart üreticileri sadece minnig için kart üretip performansını bir tık bunlardan üst yapsalar ve oyun için değil de sadece minnig için kullansalar bizimde kafamız rahatlayacak ama ben şunu da anlamıyorum ya dünya çapında şirketler nasıl yetiştiremezler mantıksız bence adamlar telefonda arabada yada herhangi başka bir bilgisayar parçasında sıkıntı çekmiyorlar yalnızca ekran kartı ulan tamam hadi ram gibi işlemci gibi ana kart gibi basit değil diyelim de dünyada bu kadar hızlı tüketilen diğer şey yalnızca oksijen sanırım bence kart üreticileride iyi para kazanıyor bu işten o yüzden stok çıkarmıyorlar

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
kart üreticileri sadece minnig için kart üretip performansını bir tık bunlardan üst yapsalar ve oyun için değil de sadece minnig için kullansalar bizimde kafamız rahatlayacak ama ben şunu da anlamıyorum ya dünya çapında şirketler nasıl yetiştiremezler mantıksız bence adamlar telefonda arabada yada herhangi başka bir bilgisayar parçasında sıkıntı çekmiyorlar yalnızca ekran kartı ulan tamam hadi ram gibi işlemci gibi ana kart gibi basit değil diyelim de dünyada bu kadar hızlı tüketilen diğer şey yalnızca oksijen sanırım bence kart üreticileride iyi para kazanıyor bu işten o yüzden stok çıkarmıyorlar
Yetişmeme olayı hammadde ile de alakalı diye biliyorum. Yani nvidianın amdnin elinde hammaddesi var da üretmiyor diye bir şey olacağını düşünmüyorum, çünkü öyle bir para kazanma dertleri yoktur. Varsa da elinde hammadde eğer bulunuyorsa mantıken bi 100 adet üretir, fahiş fiyata satar. Mis gibi daha da çok kazanır.

Üff afilli oldu ha bi ağır oldu yani
RTX 1650S 'e 5 saniye bakınca otomatik olarak Ray Tracing açıyorsun :d

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,835
İsim
Can BOZKURT
Yetişmeme olayı hammadde ile de alakalı diye biliyorum. Yani nvidianın amdnin elinde hammaddesi var da üretmiyor diye bir şey olacağını düşünmüyorum, çünkü öyle bir para kazanma dertleri yoktur. Varsa da elinde hammadde eğer bulunuyorsa mantıken bi 100 adet üretir, fahiş fiyata satar. Mis gibi daha da çok kazanır.

RTX 1650S 'e 5 saniye bakınca otomatik olarak Ray Tracing açıyorsun :d
Öyle dedin ya aklıma 1660 S İle Fortnite de RTX Açıp 20 fps aldığım gelmişti arkadaşımın ekran kartıyla şasldm

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Öyle dedin ya aklıma 1660 S İle Fortnite de RTX Açıp 20 fps aldığım gelmişti arkadaşımın ekran kartıyla şasldm
Ben 2070S ile max. 50 FPS gördüm. Ki droplar girerek genelde 10FPS'e falan düşüyordu.
Fortnite'ın hem DX12, hem de Ray Tracing'i bozuk.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
949,179
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77