Neler Yeni

Neden saçma sapan konular açılıyor ?

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Halil Karagöz
Konu başlığında okuduğunuz gibi yani bazen açılan konulara anlam veremiyorum. Boş vakitlerde gezip bilgi kazanmak ne bileyim teknoloji haberleri vs okumak dertleşmek sorunlara çare bulmak için vs kullanalım diyoruz forumu ama açılan konular gerçekten saçma geliyor bana. 8 gb ramli laptoba 32 ram alıp takmaya çalışan mı dersiniz artık marka model istemesini de geçtim 32 gb ram alıp 8 lik laptoba takmaya çalışmak ne demek ? Biri diyor şeytan musallatıyım. Yani bir bana garip gelmiyordur sanırım.

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
anonim
Konu başlığında okuduğunuz gibi yani bazen açılan konulara anlam veremiyorum. Boş vakitlerde gezip bilgi kazanmak ne bileyim teknoloji haberleri vs okumak dertleşmek sorunlara çare bulmak için vs kullanalım diyoruz forumu ama açılan konular gerçekten saçma geliyor bana. 8 gb ramli laptoba 32 ram alıp takmaya çalışan mı dersiniz artık marka model istemesini de geçtim 32 gb ram alıp 8 lik laptoba takmaya çalışmak ne demek ? Biri diyor şeytan musallatıyım. Yani bir bana garip gelmiyordur sanırım.
arada boş yapmak da lazım

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
cidden forum iyice bozulmaya başladı saçma sapan konular açıyorlar forumun ana amacının dışına çıkıyor

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,998
İsim
. .
gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanların gereksiz konulardan dolayı cevap gelmemesi sinir bozucu oluyor adam indirim paylaşıyor eyvallah paylaş ama günde 3-4 defa paylaşıyorsun ve mavi ekran alan monitöründe sıkıntı çıkan bilgisayarı açılmayan insanlar yardım alamıyor

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Halil Karagöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cidden forum iyice bozulmaya başladı saçma sapan konular açıyorlar forumun ana amacının dışına çıkıyor

gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanların gereksiz konulardan dolayı cevap gelmemesi sinir bozucu oluyor adam indirim paylaşıyor eyvallah paylaş ama günde 3-4 defa paylaşıyorsun ve mavi ekran alan monitöründe sıkıntı çıkan bilgisayarı açılmayan insanlar yardım alamıyor
Saçma sapan konular da açmasını geçtim hocam 2020 den beri atıyorum 2022 den beri üye açtığı konuya bakıyorum o kadar boş ve detaysız ki hani 2- 3 yıldır foruma üyesindir atıyorum üye olmamışsındır ama geziyosundur bazen yada atıyorum dışarda birisine soru soracaksın hiç mi detay vermezsin ya biz müneccim miyiz arkadaş sonra olay ve sohbet iyice saçmalaşıyor. İndirim paylaşanların zaten bence hesabı incelenmeli spam gibi bir ürünün indirimini 4 5 defa görüyorum aynı kişi ve farklı kişilerden artık ürünü almayı düşünen varsa da vazgeçiyor.

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,998
İsim
. .
Saçma sapan konular da açmasını geçtim hocam 2020 den beri atıyorum 2022 den beri üye açtığı konuya bakıyorum o kadar boş ve detaysız ki hani 2- 3 yıldır foruma üyesindir atıyorum üye olmamışsındır ama geziyosundur bazen yada atıyorum dışarda birisine soru soracaksın hiç mi detay vermezsin ya biz müneccim miyiz arkadaş sonra olay ve sohbet iyice saçmalaşıyor. İndirim paylaşanların zaten bence hesabı incelenmeli spam gibi bir ürünün indirimini 4 5 defa görüyorum aynı kişi ve farklı kişilerden artık ürünü almayı düşünen varsa da vazgeçiyor.
saçma sapan insanlar doluştu konuların artık onay sistemine geçmesi gerekiyor yazıcaksın onay alıcak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu forumda o konu açılırsa şaşırmam
adam nasıl etiket atılır diye konu açmış ya bu nasıl bir kafa anlamıyorum

Starlex

80+ Bronze
Gta 5 de stripclub a girdim dinden çıkarmıyım?
Monopoly amca neden paraları az koyuyor?

Birde şey vardı kuranı kerimde bug buldum susuahshhshshs

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Halil Karagöz

Birde şey vardı kuranı kerimde bug buldum susuahshhshshs
Yakında totoma salatalık girdi diye konu bekliyorum. Bunun için her 1 saatte bakıp özellikle kontrol edicem 😂😂😂

Starlex

80+ Bronze
Yakında totoma salatalık girdi diye konu bekliyorum. Bunun için her 1 saatte bakıp özellikle kontrol edicem 😂😂😂
Rakip forumlardan veletler geliyor saçma sapan konular açıyor geçen bile koluma strik asit geldi ne yapmalıyım diyen bi eleman vardı allah akıl fikir versin

eneskaya6

80+ Bronze
Her donem bi kac tane +15 yaş tipler geliyor bi kac ay bos bos takilip gidiyorlar. Hep böyle ki yazın biraz daha artiyor okul yok cunku.
Konu basligini gec adam teknik bilgide bilmeden yorum yapıyor doğrusunu söylüyorum verdigi cevap tamam en iyi vram sensin falan diyo

Son düzenleme:
Top Bottom