Neler Yeni

Neden valorant yapımcılarına iyi dileklerimi iletmemeliyim

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Mirkan Çiçek
Daha öncede konusunu açtım sıkıldım artık bu oyunun bos bos sorunlarından gecen gün rekabete dayalı maça girmiştim sıkıntısız geçti bitti maç maçtan sonra direk tekrar oyna dedim hiçbirşeye basmadan beni kafasına göre şeçmediğim halde derecesiz maça atmış. Bugün kısıtlı xamanım vardı oyun oynamak istedim oyunu ilk açtığımda açılmadı bir daha bastım gene açılmadı öyle birkaç kez denedikten sonra oyunun açılış ekranına geldi ve uzun süre öyle durdu daha sonra hata verdi uzun bi süre bununla ugraştım en son zar zorda olsa girdim oyuna 1-2 oyun girdikten sonra oyun kendi kendine kafasına göre sesimi kapatmış oyuna girdiğimde herkes sesini aç diyordu daha geçen el ses kullanmama rağmen ve hiçbirşey yapmamama rağmen sesim kapanmış neyse alt+f4 atıp tekrar gireyim belki düzelir dedim şuan oyun açılmıoyor giriş ekranına geliyor daha sonra val19 hatası verip atıyor beni ve 5. 6. tıklayışımda açılıyor oyun ne yapayım simdi beni oyundan soğutan smurflerin doğurtuldukları kişiye mi iyi dileklerimi ileteyim valorant yapımcılarına mı iyi dileklerimi ileteyim bilgisayarın herhangi bir parçasını her an kırabilirim bu sorunun çözümünü bilen var mı?

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Ömer SARLUGİL
madem bu kadar sorunlu bi oyun neden oynamaya devam ediyorsun

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,379
İsim
Ensar Bey
Lütfen bir parçanı kır sonra fotoğrafını at bekliyorum, büyük ihtimal bu yorumdan sonra arkadaşlar da bekleyecektir.

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Mirkan Çiçek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ali Güney
İlgilendiği Kategoriler
Buraya bakma.
madem bu kadar sorunlu bi oyun neden oynamaya devam ediyorsun
sarıyo.jpg

En İyi Cevap
3
Daha öncede konusunu açtım sıkıldım artık bu oyunun bos bos sorunlarından gecen gün rekabete dayalı maça girmiştim sıkıntısız geçti bitti maç maçtan sonra direk tekrar oyna dedim hiçbirşeye basmadan beni kafasına göre şeçmediğim halde derecesiz maça atmış. Bugün kısıtlı xamanım vardı oyun oynamak istedim oyunu ilk açtığımda açılmadı bir daha bastım gene açılmadı öyle birkaç kez denedikten sonra oyunun açılış ekranına geldi ve uzun süre öyle durdu daha sonra hata verdi uzun bi süre bununla ugraştım en son zar zorda olsa girdim oyuna 1-2 oyun girdikten sonra oyun kendi kendine kafasına göre sesimi kapatmış oyuna girdiğimde herkes sesini aç diyordu daha geçen el ses kullanmama rağmen ve hiçbirşey yapmamama rağmen sesim kapanmış neyse alt+f4 atıp tekrar gireyim belki düzelir dedim şuan oyun açılmıoyor giriş ekranına geliyor daha sonra val19 hatası verip atıyor beni ve 5. 6. tıklayışımda açılıyor oyun ne yapayım simdi beni oyundan soğutan smurflerin doğurtuldukları kişiye mi iyi dileklerimi ileteyim valorant yapımcılarına mı iyi dileklerimi ileteyim bilgisayarın herhangi bir parçasını her an kırabilirim bu sorunun çözümünü bilen var mı?
Sorununuz internet kopukluğundan sanırım. İnternetiniz gittiğinde oyun içinde tekrar sesli sohbete bağlanamazsınız yine aynı şekilde lobinizide yeni açmış sayar ve default olarak derecesiz lobiye çevirir. Oyunların amacı eğlenmek ve güzel vakit geçirmektir valorant bunları sağlamıyorsa oynamayın. Şaka yapmıyorum oynanıcak bir sürü oyun var.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,220
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
O bahsettiğin ses, girememe problemi kendi bilgisayarınızdan veya bir ihtimal de olsa oyun optimizesinden fakat büyük ihtimalle bu bilgisayarınızla / sizle ilgili bir problem.

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Mirkan Çiçek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorununuz internet kopukluğundan sanırım. İnternetiniz gittiğinde oyun içinde tekrar sesli sohbete bağlanamazsınız yine aynı şekilde lobinizide yeni açmış sayar ve default olarak derecesiz lobiye çevirir. Oyunların amacı eğlenmek ve güzel vakit geçirmektir valorant bunları sağlamıyorsa oynamayın. Şaka yapmıyorum oynanıcak bir sürü oyun var.
İnternet kopmasından olduğunu sanmıyorum girdiğim tüm maçlarda ping 15 in üstüne nerdeyse hiç çıkmıyor

En İyi Cevap
3
İnternet kopmasından olduğunu sanmıyorum girdiğim tüm maçlarda ping 15 in üstüne nerdeyse hiç çıkmıyor
Ping ile internet kopması doğrudan bağlantılı şeyler değil. 75mbs internetimde maçta 3-4 kere internetim kopuyor ping sabit 10.

FRAX

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
ses sorunu oyunla alakalı gidip grafikler geç yükleniyor seslerde gidiyor özellikle mesaj yazınca geç gidiyor sorunlu oyun ama desteğe yazınca sorun yok pc de sorun var

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,458
İsim
Burak Doğan
valorant'da bende sorunlar yaşıyordum ama arada bir mesela chatte yazı yazıyorum 3 4 round sonra karşıya gidiyor voice bas konuşuna basıyorum çalışmıyor sonraki oyun düzeliyordu eskiden bi yaşadığım sorun vardı el başlıyor bıçağı eline böyle 10 20 defa alır gibi hızlı hızlı alıyordu silah çekerken falan o da round başı oluyordu onun dışında pek sorun yaşamadım (internetimde sorunlar yoktu o zamanlar)

trackm1

80+
ben olsam bu oyunda durmam aşırı fazla hitbox sorunu var üstelik böyle sorunlar sürüyle bug bu oyundan dün bıktım cs:go oynamaya başladım ve farkettim ki aşırı eğlenceli valorantta mekanikler çok kötü tabi renkler ve zevkler tartışılmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,847
Üyeler
156,529
Son üye
MühendisEmre
Top Bottom