Neler Yeni

Netflix 4.ortak lazım

EmreUzn3

80+ Bronze
4k izlemek istiyorum dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

TV de sorun çıkıyor diğer konularla çıkmıyor

Forumun geldi gene ahlâk bekçileri 6-7 ay öncede aynı sey deniyordu yok izlemiyor kapanıyor felan diye hala izleniyor ediliyor. Bu forum ciddi manada komadi 20tlik oynunu crack indirmek için konu açarlar ama burda Netflix konusu açtık diye boş öğütler vermereye çalışırlar trajikomik
ne kadar oluyor kişi başı ?

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
Bizde 4 kişi kullanıyoruz fakat girilmiyor dediğim gibi. Bazen bug oluyor galiba girilebiliyor. Boş konuşmuyorum ne yaşadıysam onu söylüyorum.
Ben sana demedim ztn boş konuşuyorsun diye bazen girilmiyor evet ip sorunu hatası veriyor

33tl

33tl

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Sarp Yılmaz
4k izlemek istiyorum dostum

TV de sorun çıkıyor diğer konularla çıkmıyor

Forumun geldi gene ahlâk bekçileri 6-7 ay öncede aynı sey deniyordu yok izlemiyor kapanıyor felan diye hala izleniyor ediliyor. Bu forum ciddi manada komadi 20tlik oynunu crack indirmek için konu açarlar ama burda Netflix konusu açtık diye boş öğütler vermereye çalışırlar trajikomik
Dostum benim 230tl gibi bir ücretin 100TL sini geri veriyor zaten Nays dolayısıyla 130tl ye almış olacaksın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,504
İsim
Diyarhan
Komşum ile aynı İnterneti kullanıyorum acaba olur mu? Ayrıca ben mobil cihazdan kullanamam mı bu ne saçmalık aynı ev diyor.

Son düzenleme:

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
Komşum ile aynı İnterneti kullanıyorum acaba olur mu? Ayrıca ben mobil cihazdan kullanamam mı bu ne saçmalık aynı ev diyor.
Netflix TV de izlerken sabit bir internete bağlı olmalı mesela 2 kişi TV de izlerse hata veriyor çünkü aynı evde 2 televizyon ikiside farklı ağda diye ama diğer cihazlarda sıkıntı çıkarmıyor bunu sendede çıkmaz muhtemelen

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,504
İsim
Diyarhan
Netflix TV de izlerken sabit bir internete bağlı olmalı mesela 2 kişi TV de izlerse hata veriyor çünkü aynı evde 2 televizyon ikiside farklı ağda diye ama diğer cihazlarda sıkıntı çıkarmıyor bunu sendede çıkmaz muhtemelen
Telefonda sorun yoksa komşumla denerim olursa ortak gireriz. Aynı İnternet farklı modem hem denemiş olurum.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
BenRoboTdeğilİm
Konuların seviyesi iyice düşmeye başladı

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Şaka mı bu olum danaya ortak mı arıyorsunuz 😂

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
Olum konuyu niye yükseltiniz.
Sipay ile alınca yarısından fazlasını geri veriyor ztn 20tl için ortakla ugrasmayın

Top Bottom