Neler Yeni

Netflix Almaya Değer mi ?

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Aileden, kuzenlerden, arkadaşlardan birisiyle ortak alman daha iyi olur bence. Cashback kullanabileceğin bir kartın varsa da olur, ve alabiliyorsan internet hızının desteklediği en yüksek paketi al bence.

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Ben televizyonun yüzüne bakmayan birisiyim ama malum pandemi yüzünden evde kala kala canım aşırı sıkılmaya başladı ben de dizi veya film izlemeyi düşünüyorum. Netflix'de izlemeye değer diziler var mı ? Alınır mı ? Breaking Bad ve The Witcher var mı Netflix'de ? Son olarak hangi paketi seçmeliyim ?
TWD Türkçe çevirilmesine rağmen halen Netflix'e gelmedi. Belki diğer ülkelerde de gelmemiştir bilemem, fakat bu bölümler yayınlandı ve Netflix de yok. Böyle durumlar da olabiliyor. Ayrıyeten çok fazla boş filme rastladım. Tabi bunlar yanında güzel olanları da var.
Aile ile izleyeceksen özenle seçmen gerek Filmi.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
@cemtastan2301,
İstediğim her içerik var, çok zengin, istediğim gibi tek tıklama ile Türkçe dublaj ya da orijinal hâlini seçebiliyorum.
Netflix tarafından yapılan çok az hatalı, Türkçe alt yazı ya da İngilizce alt yazıları tek tıkla istediğim gibi değiştirebiliyorum.
Bitrate kalitesi ve fazlalığı sebebiyle diğer sitelerin 1080p görüntüsünden çok daha kaliteli bir görüntü alabiliyorum, harika.
İnternet hızından bağımsız korsan sitelerde videolar hep donar, Netflix'te bu sorun yok, sıfır donma ve sıfır reklam bir deneyim.
Tüm bunları Tosla veya Papara ile de yarı fiyatına alabiliyorsunuz. 41 TL pakete 20.5 TL ödüyorum, her türlü parasına değecektir.
İstediğiniz içerikler ise bulunuyor. The Witcher, direkt Netflix dizisi zaten. Aylardır kullanıyorum, size de öneririm, pişman etmez.

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
@cemtastan2301,
İstediğim her içerik var, çok zengin, istediğim gibi tek tıklama ile Türkçe dublaj ya da orijinal hâlini seçebiliyorum.
Netflix tarafından yapılan çok az hatalı, Türkçe altyazı ya da İngilizce altyazıları tek tıkla istediğim gibi değiştirebiliyorum.
Bitrate kalitesi ve fazlalığı sebebiyle diğer sitelerin 1080p görüntüsünden çok daha kaliteli bir görüntü alabiliyorum, harika.
İnternet hızından bağımsız korsan sitelerde videolar hep donar, Netflix'te bu sorun yok, sıfır donma ve sıfır reklam bir deneyim.
Tüm bunları Tosla veya Papara ile de yarı fiyatına alabiliyorsunuz. 41 TL pakete 20.5 TL ödüyorum, her türlü parasına değecektir.
İstediğiniz içerikler ise bulunuyor. The Witcher, direkt Netflix dizisi zaten. Aylardır kullanıyorum, size de öneririm, pişman etmez.
Her şey var bi Joker yok. :)

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ben televizyonun yüzüne bakmayan birisiyim ama malum pandemi yüzünden evde kala kala canım aşırı sıkılmaya başladı ben de dizi veya film izlemeyi düşünüyorum. Netflix'de izlemeye değer diziler var mı ? Alınır mı ? Breaking Bad ve The Witcher var mı Netflix'de ? Son olarak hangi paketi seçmeliyim ?
ben işimi malum sitelerden hallediyorum daha film izlemeye para vericek lüksde değilim ve bu fiyatıda vermezdim zaten

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Ben kullanmadım ama böyle bir durumda olsam bir ay denemelik alırdım.
Bence değmez ama.

Emre Avara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Hd film cehennemi olur gibi

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
dizi pal den izle netflix blu tv exxen var ne uğraşıyorsun para verip
Öyle demeyin ben uğraşıyorum şu anda Dizi Pal de reklam çıkıyor onu geçiyorum kalite zaten 240p onu da geçtim bazen donuyor ve video ilerlemiyor sayfayı yenilememiz gerekiyor ve yenileyince reklam geçiyorsun tekrardan her bölüm için reklam veriyor sürekli (Dizi için konuşuyorum)

Top Bottom