Neler Yeni

NetSpeed'den Comnet'e geçiş yapmayı düşünüyorum.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Semih
Dostlar bugün ki telekom zamı ile birlikte NetSpeed'den mesaj geldi ve paket ücretimizin artık 134 TL olduğu söylendi.

Açıkcası evde çok internet kullanan bir aile olmadığımız için başka bir iss'ye geçmeyi düşünüyorum. Ancak bir yanımda ayrılmak istemiyor çünkü müşteri hizmetleri olsun, internet kalitesi olsun çok çok mutlu ediyor beni. Ama dediğim gibi nerdeyse sadece benim kullandığım internete aylık 134 lira vermek istemiyoruz.

Comnet'e geçiş yapmayı düşünüyorum. Hatta 35 mbps olan paketi almayı düşünüyoruz. NetSpeed'de paket düşürmeyi düşündüm ancak en ucuz paket 93 TL ve kotalı..

Comnet kullanan dostlarım şimdiye kadar ki deneyimlerinizi kısa kısa anlatıp, memnun olup olmadığınızı yazarsanız çok sevinirim. Ayrıca fiber 35 mbps alırsak yanında modem veriyorlar mı ?

Ekler

• IMG_20220601_230004.jpg
    IMG_20220601_230004.jpg
    174.3 KB · Hit: 45

şahin doğan

80+ Platinum
comnet de 3 gün sonra zam yapar.

şahin doğan

80+ Platinum

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Cornet henüz zam yapmadı muhtemelen. ISS'ler yavaş yavaş geçiriyor zammı. 3 senedir Netspeed kullanıyorum ben de sabah zammı görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü :(

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,146
İsim
Mert Metshi
Ben kullanıyorum memnunum istersen davet kodu verebilirim.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,191
İsim
Oğuz Oğuz
Dostlar bugün ki telekom zamı ile birlikte NetSpeed'den mesaj geldi ve paket ücretimizin artık 134 TL olduğu söylendi.

Açıkcası evde çok internet kullanan bir aile olmadığımız için başka bir iss'ye geçmeyi düşünüyorum. Ancak bir yanımda ayrılmak istemiyor çünkü müşteri hizmetleri olsun, internet kalitesi olsun çok çok mutlu ediyor beni. Ama dediğim gibi nerdeyse sadece benim kullandığım internete aylık 134 lira vermek istemiyoruz.

Comnet'e geçiş yapmayı düşünüyorum. Hatta 35 mbps olan paketi almayı düşünüyoruz. NetSpeed'de paket düşürmeyi düşündüm ancak en ucuz paket 93 TL ve kotalı..

Comnet kullanan dostlarım şimdiye kadar ki deneyimlerinizi kısa kısa anlatıp, memnun olup olmadığınızı yazarsanız çok sevinirim. Ayrıca fiber 35 mbps alırsak yanında modem veriyorlar mı ?
Ben kullanmıyorum ama comnet facebook grubu var. Oraya sorabilirsin;

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cornet henüz zam yapmadı muhtemelen. ISS'ler yavaş yavaş geçiriyor zammı. 3 senedir Netspeed kullanıyorum ben de sabah zammı görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü :(
Onlarında yapacak bir şeyi yok haklılar aslında. Telekom %67 yapınca adamlarında yapacak bir şeyi kalmıyor. Artık 100 lira altında internet çok zor gibi duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben kullanıyorum memnunum istersen davet kodu verebilirim.
Fiyat değerlendirmesi yaptığımda mantıklı gelirse sizi etiketleyip rahatsız ederim hocam teşekkür ederim.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Onlarında yapacak bir şeyi yok haklılar aslında. Telekom %67 yapınca adamlarında yapacak bir şeyi kalmıyor. Artık 100 lira altında internet çok zor gibi duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat değerlendirmesi yaptığımda mantıklı gelirse sizi etiketleyip rahatsız ederim hocam teşekkür ederim.
Zam geleceği belliydi de %30 çok geldi. Diğer ISS kullanıcılarına sorun zam gelip gelmediğini. Bir umut değiştirip pişman olmayın sona.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Semih
Zam geleceği belliydi de %30 çok geldi. Diğer ISS kullanıcılarına sorun zam gelip gelmediğini. Bir umut değiştirip pişman olmayın sona.
Evet evet ondan korkuyorum işte. Hayatımda gerçekten ilk defa bir internetten bu kadar memnunum. Bundan önce 12 mbps adsl telekom kullanıyordum düşünün.

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?

Bu fiyatlara alismak gerekiyor haliyle ekonomi ve altyapi ucretlerinden dolayi. comnette zam yapar suanki fiyatlari eski fiyat.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tavsiyem Netspeed'de kalman yönünde. Comnet çöplüğüne girmeni önermem, networktan anlayan bir firma değil. Bunun yerine refarans link paylaşımı yaparak faturanı düşürebilirsin.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Semih
Bu fiyatlara alismak gerekiyor haliyle ekonomi ve altyapi ucretlerinden dolayi. comnette zam yapar suanki fiyatlari eski fiyat.
Evet maalesef.

Tavsiyem Netspeed'de kalman yönünde. Comnet çöplüğüne girmeni önermem, networktan anlayan bir firma değil. Bunun yerine refarans link paylaşımı yaparak faturanı düşürebilirsin.
Comnetin zam yapmayacağı konusunda baya bir konu gördüm ancak ne kadar doğru bilemiyorum. Dediğiniz referans linkini facebook gibi gruplarda paylaşmam lazım sanırsam. Çok kişinin kayıt olacağını sanmıyorum ama denemekte fayda var.

Top Bottom