Neler Yeni

NETSPEED'E GEÇİYORUM VDSL MODEM HAKKINDA YARDIMA İHTİYACIM VAR!

Hakanx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hakan avcı
Selamlar hayırlı akşamlar, arkadaşlar burdan bi arkadaşın tavsiyesi ve kodu ile türknetten netspeed'e geçiş yaptım bana 80 mbps ye kadar hız vericeklermiş ancak modem VDSL olmak zorundaymış, fazla param yok yeni modem alamıyorum bende böyle bir modem buldum 150 TL'ye benim işime yarar mı 80 mbps bununla alınır mı alayım mı?

TP-Link TD-W9970V3 VDSL2-ADSL2 adaptörü ve ethernet kablosu mevcut​

Yardımcı olursanız sevinirim teşşekürler

sahin07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ERTAN ŞAHİN
Bu modemle 55/60 mbps hız alarak kullanabiliyordum(hattımın max verebilecegi kapasite), sizin de işinizi rahatlıkla göreceginibi düşünüyorum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,076
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kullanabilirsin sıkıntı yok kardeşim

Hakanx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hakan avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullanabilirsin sıkıntı yok kardeşim
Sağolasın hocam daha iyi bişey alana kadar beni idare etsinde adsl diye bi bela var basımda 10 11 anca alıyorum ondan iyi olacağı kesin sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu modemle 55/60 mbps hız alarak kullanabiliyordum(hattımın max verebilecegi kapasite), sizin de işinizi rahatlıkla göreceginibi düşünüyorum
Anladım benim hattım da 83 e kadar veriyormuş işime yarar o zaman teşekkür ederim hocam

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,076
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sağolasın hocam daha iyi bişey alana kadar beni idare etsinde adsl diye bi bela var basımda 10 11 anca alıyorum ondan iyi olacağı kesin sanırım
tabii ki canım baya fark eder

Top Bottom