Neler Yeni

NewEgg'ten MSI B650I MPG EDGE WIFI alışverişi deneyimim - Günü gününe buyrun

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Güncelleme : Bugün gümrük belgelerini doldurdum. Gerek Joker adlı üye gerek dh forumdaki Newegg anakonusundakiler gerekse DHL yetkilileri size öyle güzel yardımcı oluyorlar ki anlatamam.

Anakart ve ekran kartları fiziki muayenede gümrükte çok hızlı geçtiğini belirttiler. Yani benim ürün dün gümrükte takılıp bugün onayı verilmiş sadece gümrük belgelerini beklemişler. Anakart ve GPU almaktan KORKMAYIN.

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
dosyaları yollamam rağmen henüz bir gelişme sonuç yok ama evraklarımın iletildiği belirtildi . Bakalım haftasonu işlem görürse belki pazartesi onay verilir diye umut ediyorum

erolaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erol
Aynı anakartı bende aldım. Sorunsuz ulaştı ama pişman oldum. Ekran kartı taktığımda sorun yaşadım 1 haftadır bunla uğraşıyorum umarım seninki sorunsuz olur. Bir daha tövbe itx işine girmem.

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Aynı anakartı bende aldım. Sorunsuz ulaştı ama pişman oldum. Ekran kartı taktığımda sorun yaşadım 1 haftadır bunla uğraşıyorum umarım seninki sorunsuz olur. Bir daha tövbe itx işine girmem.

Yani sorun ekran kartını takarken mi oldu ? Sorunu pek anlamadım hocam . 5 üzerinden 4ün üstünü görmüş övülen bir anakart

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Güncelleme : Ürün gümrükten geçti !!!

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Hocam bunların garanti olayı veya servis olayı nasıl oluyor.

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Olcay akbulut
çok okuyamıyorum kusura bakmayın belki yazmışsınızda gösterilen fiyat dışında estra vergi çıkıyor mu? bende ekran kartı alabilirim belki de

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
çok okuyamıyorum kusura bakmayın belki yazmışsınızda gösterilen fiyat dışında estra vergi çıkıyor mu? bende ekran kartı alabilirim belki de

Sepette sonuç kısmında ne yazarsa o ödeniyor ekstra asla çıkmadı bende. Bir de kredi kartıysa sanırım %6 da kesiyorlar ekstra bi o alınıyor

Top Bottom