Neler Yeni

Nike Air Monarch alınır mı?

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener

Bu ayakkabıları kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi? Bunlardan biri alınır mı yoksa bir outlet mağazasına gitmemi mi önerirsiniz?

VeloceRR

80+ Bronze
Air monarch beyaz modeli vardı bende kalıbı küçük geldi ve ayağımı sıktı. İçi dar ama dışardan da kalıbı bi o kadar büyük bir ayakkabı. Ayagın 44 numara felansa tavsiye etmem cok büyük duruyor. Ayrıca ilerleyen zamanlarda ayakkabı ses yapıyor diyorlardı.

faustiN

80+
Tavsiye etmem dışardan fotoğraflarda gözüktüğü gibi kaliteli de görünmüyor Ayakkabı zaten rahat bir ayakkabı gibi görünse de rahat değil baska ayakkabılara bakın derim

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@faustiN @VeloceRR @Ayrton Olivium AVM mantıklı mı sizce oraya bakılır mı? Veya başka bildiğiniz Outlet var mı?

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,044
İsim
Lokman Doğan
Monarchın beyazını kullanıyorum. 2020 de aldım hâlâ taş ama uzun kullanımda ağrıtıyor tek sıkıntısı o

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
beden egitimi ogretmeni ayakkabisi monarch

alabilirsin hocam rahat ayakkabidir.
air monarch kullandım inanılmaz rahat ve kaliteli ayakkabı.
Monarchın beyazını kullanıyorum. 2020 de aldım hâlâ taş ama uzun kullanımda ağrıtıyor tek sıkıntısı o
Teşekkürler beyler. Parayla ne yapacağımı düşünüyordum. Ayakkabı da karar kıldım sanırım. Zevk meselesi biliyorum fakat hangi rengi alırdınız siz, merak ettim.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem

Bu ayakkabıları kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi? Bunlardan biri alınır mı yoksa bir outlet mağazasına gitmemi mi önerirsiniz?
yıllarca giydim on numara ayakkabı gözün kapalı al

Top Bottom