Neler Yeni

nike dunk iade alırlar mı

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
1.5 ay oldu dunk low grey fog almıştım hiç top oynamadım sürtmedim vs derisi kalktı önden hafif ayrıca alırken görevli bana yarım numara açılır bunlar deri aynısı bende de var dedi ama açılmadı hiç sağ ayağıma vuruyor hafif serçe parmağıma
götürsem iade değişim vb yaparlar mı beyler

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
1.5 ay oldu dunk low grey fog almıştım hiç top oynamadım sürtmedim vs derisi kalktı önden hafif ayrıca alırken görevli bana yarım numara açılır bunlar deri aynısı bende de var dedi ama açılmadı hiç sağ ayağıma vuruyor hafif serçe parmağıma
götürsem iade değişim vb yaparlar mı beyler
Denemeden bilemezsin, 1.5 ay olduğu için firmanın inisiyatifine bağlı.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,746
İsim
göksel yurtcan
kral orjinal ayakkabıda bu açılır demek ne ya iki sallamışlar götürüp sormanız gerekli firma insiyatifinde hiç olmazsa büyük numara ile değişim istersiniz ama oda insiyatiflerinde ha size böyle söylendiğini söylerseniz değişim ihtimali daha yüksek olur

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kral orjinal ayakkabıda bu açılır demek ne ya iki sallamışlar götürüp sormanız gerekli firma insiyatifinde hiç olmazsa büyük numara ile değişim istersiniz ama oda insiyatiflerinde ha size böyle söylendiğini söylerseniz değişim ihtimali daha yüksek olur
valla kadında air force vardı ayağında ama bu modelden bende de var deri olduğu için yarım numara açılır dedi bende 42 aldım normalde 42.5 deneyecektim yine de kadına da sıkıntı çıkartmak istemiyorum ama gidip söyleyecem direk nike mağazasından almıştım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,099
Üyeler
143,987
Son üye
ratirl
Top Bottom