Neler Yeni

Nitro 5 An 517 alınır mı?

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
  • Beğen
Reaksiyonlar: Mpsb

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Teşekkürler hocam. Bu bütçelere 20-23 arası 17.3 ekran ne alınır?
17.3 ekran dediğin zaman seçenekler azalıyor. Uzun yıllar gidecek o bütçede bir cihaz kolay bulunmaz gibi. 15.6 olsaydı o zaman seçenek çoğalabilirdi. Bende paylaştığın laptoba yakın Amd versiyonu var 2 sene geçti cihaz ömrü doldu neredeyse. Asus Rog olmasına rağmen.

• Beğen

Mpsb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
B
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
17.3 ekran dediğin zaman seçenekler azalıyor. Uzun yıllar gidecek o bütçede bir cihaz kolay bulunmaz gibi. 15.6 olsaydı o zaman seçenek çoğalabilirdi.
Öyle de hocam yıllardır masaüstünde 24 Inc e alıştım oyuncak gibi geliyor 15.6 lar. Zevk vermiyor bir şey izlemek ve oynamak. Piyasayı 15.6 ekranlar domine etmiş. Ayrı ekrana bağlayayım diyeceğim de Laptopun mantığı kalmıyor. Kasa alır geçerim onun yerine

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Öyle de hocam yıllardır masaüstünde 24 Inc e alıştım oyuncak gibi geliyor 15.6 lar. Zevk vermiyor bir şey izlemek ve oynamak. Piyasayı 15.6 ekranlar domine etmiş. Ayrı ekrana bağlayayım diyeceğim de Laptopun mantığı kalmıyor. Kasa alır geçerim onun yerine
Haklısın zaten ben de 15.6 aldım bana da ufak geliyor ama fiyat performans taşınabilirlik. İş görmesi vs açısından da bakınca 15.6 üretiyor çoğu üretici. 17.3 lar bir tık daha pahalı oluyor. 4050 altında ekran kartlı pc almanı tavsiye etmem verdiğin paraya değmez. 12500h altında da işlemci alma. DDR5 olursa da iyi olur artık ama bunları söyleyince fiyat artıyor tabi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu tarz bir cihaz bakman lazım. özellik olarak gösterdim. Boyut vs marka acer kısımlarına takılma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun süre kullanmak istiyorsan 15.6 inç olanlara 4,5bin tl daha ekleyerek alabilirsin. Ama laptop zorunlu değilse oyun için zaten laptop mantıksız. Kasa kurmak daha iyi. Bende hem 2 laptop var hem masaüstü. O açıdan kıyaslama yapabiliyorum.

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,788
Üyeler
152,748
Son üye
widefor35
Top Bottom