Neler Yeni

Yardım 24K'Ya Acer Laptop Aldım H.o G.o ?🥺😇

JackRyan

80+ Silver
g.o. iade et 4050li öneri yaparız
Mesaj otomatik birleştirildi:

17.3 olacak diye 3050ti a o para verilmez

ben iki boyutu da kullandım değmez bu fiyata. illa 17.3 olacaksa 2.el temiz bakabilirsin
Çok temiz kazıklanmışsın daha iyi vardı 20 kaya tek eksi yanı ekran boyutu 4050 gıgaybte öneriyorlar ama o kasa ciddi miktarda ısınıyor haberin olsun
Soba. Alınmaz .

İade edin, daha iyisini buluruz.

Arkadaşlar 17,3" ve en az 3050ti li laptopu bulun 25k bütçeye iptal edip onu alacağim cidden 17" altı laptop istemiyorum

YazılımKafa

80+ Silver
Arkadaşlar 17,3" laptop ariyordum acer buldum 24k ya 3050ti'lı sistem sizce bu fiyata değer mi? Yorumlara göre iptalde edebilirim🤣 ama f/p bu ekran boyutuna göre 15,6" bana küçük geliyor 15,6 önermeyin...

Laptop bu; hepsiburada
Alıntıyı görüntüle
Benim bu konulardan anlamadığım şu. Sürekli yeni pc aldım g.o h.o konusu açılıyor. Konusu açılanlar da genelde g.o dediğimiz türden. Madem bu forumu kullanıyorsunuz, neden ürünü satın almadan önce sormuyorsunuz da aldıktan sonra soruyorsunuz? Onu bir türlü anlayamadım. Sadece senin için demiyorum, sürekli olan bir olay

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
Arkadaşlar 17,3" laptop ariyordum acer buldum 24k ya 3050ti'lı sistem sizce bu fiyata değer mi? Yorumlara göre iptalde edebilirim🤣 ama f/p bu ekran boyutuna göre 15,6" bana küçük geliyor 15,6 önermeyin...

Laptop bu; hepsiburada
Alıntıyı görüntüle
Kazık. O paraya i5 12500h'li cihazlar var. İade edebiliyorsanız edin. i5 12500h, i7 11800h ayarında.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Geçmiş olsun, iade edin.

ConquerorXIV

80+ Gold
O zaman görüşürüz fırının ve kazık laptopunla sana başarılar
plat h.o

Fırın olmayan marka nedir sizin icin?😁

yerinde olsam bunu alır geçerim 16.1'' rtx 3060 25k

TİTAN.

80+ Platinum
plat h.o

yerinde olsam bunu alır geçerim 16.1'' rtx 3060 25k
Eyvallah
Aga kusura bakma arkadaşa biraz tilt oldum herşeyi parça parça söylüyor

Fırın olmayan marka nedir sizin icin?😁
Her markanın hep laptopu fırın olabilir tabi kaba bir sıralama yaparsak Lenovo Asus MSI denilebilir

JackRyan

80+ Silver
Eyvallah
Aga kusura bakma arkadaşa biraz tilt oldum herşeyi parça parça söylüyor

Her markanın hep laptopu fırın olabilir tabi kaba bir sıralama yaparsak Lenovo Asus MSI denilebilir
4 sene lenovo ideapad kullandım 1 sene acer nitro kullandım, ısınma konusunda aralarında fark yoktu ne kadar uzun süre oynarsan o kadar ısınıyor ancak her ikisinde de normal kullanimda problem yaşamadım :)

Tilt olmalık problem yok ben 24k ya 17 inç laptop bulabildim diyorum hocam daha iyi 17" i 4 gündür ariyorum 26k dan assagi bulamadım hb de indirimde görünce aldım yine diyorum daha iyisi var ise iptal edip onu alayım ama uzun süre 15,6" kullanmiş biri olarak bu boyutu istemiyorum bilmem anlatabildimmi...

Ysuflix

80+ Gold
Geçmiş olsun kardeşim. Bari 4050 olan modellerden alsaydın. Geçen hafta 20 k ya Gigabyte rtx 4050 laptop satıldı.
giga 20k dediğin laptop clevo(monster) en kötü kasa hocam tamamen kötü bi plastik malzeme ve soğutma yok 97 98 derece altında çalışmıyo muhtemelen aldığına pişman olurdu

TİTAN.

80+ Platinum
4 sene lenovo ideapad kullandım 1 sene acer nitro kullandım, ısınma konusunda aralarında fark yoktu ne kadar uzun süre oynarsan o kadar ısınıyor ancak her ikisinde de normal kullanimda problem yaşamadım :)

Tilt olmalık problem yok ben 24k ya 17 inç laptop bulabildim diyorum hocam daha iyi 17" i 4 gündür ariyorum 26k dan assagi bulamadım hb de indirimde görünce aldım yine diyorum daha iyisi var ise iptal edip onu alayım ama uzun süre 15,6" kullanmiş biri olarak bu boyutu istemiyorum bilmem anlatabildimmi...
Anlatabildin hayırlı olsun iyi oyunlar

Top Bottom