Neler Yeni

No amd graphics driver is installed hatası alıyorum fakat ekran kartı RTX 2060

AliAsrin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Asrın Bursalı
Bilgisayarı her başlattığımda 'no amd driver is installed or the amd driver is not functioning properly' hatası alıyorum fakat uygun bir sürüm güncellemesi yapamıyorum. Ekran kartının Nvidia olmasından uygun driver bulamıyorum. Başka forumlara ve desteğe baktım ama bu olayın başına gelen insanlar sadece Amd Ekran Kartı olanlar. Sizce ne yapabilirim?

Ekler

• resim_2021-05-07_101801.png
    resim_2021-05-07_101801.png
    4.8 KB · Hit: 47

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
Bilgisayarı her başlattığımda 'no amd driver is installed or the amd driver is not functioning properly' hatası alıyorum fakat uygun bir sürüm güncellemesi yapamıyorum. Ekran kartının Nvidia olmasından uygun driver bulamıyorum. Başka forumlara ve desteğe baktım ama bu olayın başına gelen insanlar sadece Amd Ekran Kartı olanlar. Sizce ne yapabilirim?
Önceden başka bir ekran kartı kullanıyor muydunuz?Yani ekran kartınızı mı değiştirdiniz

AliAsrin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Asrın Bursalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önceden başka bir ekran kartı kullanıyor muydunuz?Yani ekran kartınızı mı değiştirdiniz
Hayır yeni bilgisayar topladım ve bu hatayı aldım, galiba Radeon Graphics Programını silsem düzelir. Zaten software'ini kullanmıyorum. Ekran Kartım için Nvidia'nın yazılımını kullanıyorum.

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
Hayır yeni bilgisayar topladım ve bu hatayı aldım, galiba Radeon Graphics Programını silsem düzelir. Zaten software'ini kullanmıyorum. Ekran Kartım için Nvidia'nın yazılımını kullanıyorum.
NVIDIA tabanlı bir sistemde neden RAdeon programlarına yer veriyorsunuz?Sorunu sebebi bunların olması

AliAsrin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Asrın Bursalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
NVIDIA tabanlı bir sistemde neden RAdeon programlarına yer veriyorsunuz?Sorunu sebebi bunların olması
Hayır ben vermiyorum kendisi kurulmuştu önceden ben kurmadım zaten sorunu düzelttim, zamanını ayırdığın için teşekkürler.

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
Top Bottom