Neler Yeni

Normalinden Fazla Ucuz Deil Mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet tanıkoğlu
Beyler gereğinden fazla ucuz bi sistem buldum iventus da 1500tl ye ekran kartı 500 tl ye işlemci dio şaka gibi arkadaşım alcam başkları da aldı die tutturdu yorumlayın lütfen unlost adına satış yapıyolar ama nekadar doğru bilinmez.

1661328355359.png
bupiyasaya göre dağlar kadarfark var anlatamıyorum adama illa tutturdu başkaları da aldı sorunsuzgeldi dio

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
İbrahim
Beyler gereğinden fazla ucuz bi sistem buldum iventus da 1500tl ye ekran kartı 500 TL ye işlemci dio şaka gibi arkadaşım alcam başkları da aldı die tutturdu yorumlayın lütfen unlost adına satış yapıyolar ama nekadar doğru bilinmez.

Alıntıyı görüntüle bupiyasaya göre dağlar kadarfark var anlatamıyorum adama illa tutturdu başkaları da aldı sorunsuzgeldi dio
site ne?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,385
İsim
Oğuz Oğuz
Beyler gereğinden fazla ucuz bi sistem buldum iventus da 1500tl ye ekran kartı 500 TL ye işlemci dio şaka gibi arkadaşım alcam başkları da aldı die tutturdu yorumlayın lütfen unlost adına satış yapıyolar ama nekadar doğru bilinmez.

Alıntıyı görüntüle bupiyasaya göre dağlar kadarfark var anlatamıyorum adama illa tutturdu başkaları da aldı sorunsuzgeldi dio
Bende aynı sistem 8300₺ gözüküyor.

1975D543-7FF3-40AA-AC66-A4C7DC773B81.png

Kampanyalı gözükmeai için yoksa ayrıca alamazsın

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
İbrahim
iventus dedim ya knk
e kardeşim unlost adına satış yapıyorlar ama ne kadar doğru bilinmez falan demiştin
orjinal satıcı seni mi dolandıracak?
bende inventusun ürününü başka satıcı satıyor sandım
alsın arkadaşın fiyatta sorun varsa da en kötü ihtimalle parasını geri yollarlar denemiş olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet tanıkoğlu
e kardeşim unlost adına satış yapıyorlar ama ne kadar doğru bilinmez falan demiştin
orjinal satıcı seni mi dolandıracak?
bende inventusun ürününü başka satıcı satıyor sandım
alsın arkadaşın fiyatta sorun varsa da en kötü ihtimalle parasını geri yollarlar denemiş olur
knk nasıl bukadar emin olabiliyosun parasını geri gönderebilieceğini
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim anlatmak istediğim şu parça yanında fiyatı yazıyo değil mi işte bu fiyatlar neden bukadar düşük

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
İbrahim
knk nasıl bukadar emin olabiliyosun parasını geri gönderebilieceğini
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim anlatmak istediğim şu parça yanında fiyatı yazıyo değil mi işte bu fiyatlar neden bukadar düşük
ya kardeşim güvenilir bi site
ya sistemi gönderir ya paranı iade eder bu kadar basit
yanlış fiyat girilmiş olabilir,öyleyse de en kötü ihtimalle paranı geri verirler

Screenshot_8.png
Sitede her sistem bu şekilde sanırım, parçaların fiyatları indirimli gösterip sistem adına 4700tl ekliyorlar. İade işlerinde para iadesi içindir belki.

Top Bottom