Neler Yeni

Not tutmak için iPad alınır mı?

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
S
Hocam bence o çakallık değil. Ben parallels kullanıyorum mesela o da öyle sürüm sürüm satıyor. Onu da yapmasa batar.

Ben dün iPad Pro 11” 2022 almış bulundum ama 210 dolar veremedim Apple Pencil 2’ye yan sanayi aldım. Çok pahalı. 🙃Basınç hassasiyetine ihtiyacım yok zaten o da olmasın. Ayrıca dediğiniz gibi mıknatıslı olan Paperlike’ı aldım. İyi ki o aklı verdiniz harika içime sindi manyetik Paperlike olayı. Teşekkür ediyorum üstat.
rica ederim kardeşim , başka bir problemin olursa yaz bana çekinme. İnternet işlerinde kullanacaksan bu alet monitöre bağlandığında kendini pc gibi yapabiliyor ama bunun için hub satın almalısın. Ben aliexpressten hub satın almıştım baseusun 7 in 1 dı ethernet ile internet bağlayıp hdmi ile monitöre bağlıyordum ara sıra iyi oluyordu.

Gird4p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Çağrı Yeniçeri
rica ederim kardeşim , başka bir problemin olursa yaz bana çekinme. İnternet işlerinde kullanacaksan bu alet monitöre bağlandığında kendini pc gibi yapabiliyor ama bunun için hub satın almalısın. Ben aliexpressten hub satın almıştım baseusun 7 in 1 dı ethernet ile internet bağlayıp hdmi ile monitöre bağlıyordum ara sıra iyi oluyordu.
Hub'ım MacBook'dan dolayı vardı zaten onu da kullanırım hocam. Bu arada cihaz geldi hem manyetik paperlike hem de cihazın kendisi şahaneymiş. Şimdilik bir problem yok gibi. Sadece Paperlike mıknatıslarını ekrana koyarken statik elektrik gördüm ancak tekrar etmedi. MacBook’dan daha rahat browsing yapılıyor diyorlardı da inanmıyordum.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
C.S.
Eşim pro, ben 10 kullanıyorum. Aktif olarak not alırım. Ben de hem goodnotes, hem notability var. Notability daha iyi. Ses kaydı var bir kere, eğitmenin sesini kaydedip, evde kendime göre düzenliyorum. Arayüzü goodnotestan başarılı. Ancak notability de satın almış olmama rağmen yıllık ücret istiyor.
Öte yandan 11” bile alsanız, geniş ekranda çalışmak istediğinizde hub ile monitöre bağlarsınız.

Not tutacaksanız, orjinal paperlike öneririm. Diğer paperlike adı altında satılanlar çöp. Paperlike, kağıda yazma hissiyatını çok iyi veriyor. Ayrıca görüntüyü de berbat etmeden bunu yapabiliyor.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Eşim pro, ben 10 kullanıyorum. Aktif olarak not alırım. Ben de hem goodnotes, hem notability var. Notability daha iyi. Ses kaydı var bir kere, eğitmenin sesini kaydedip, evde kendime göre düzenliyorum. Arayüzü goodnotestan başarılı. Ancak notability de satın almış olmama rağmen yıllık ücret istiyor.
Öte yandan 11” bile alsanız, geniş ekranda çalışmak istediğinizde hub ile monitöre bağlarsınız.

Not tutacaksanız, orjinal paperlike öneririm. Diğer paperlike adı altında satılanlar çöp. Paperlike, kağıda yazma hissiyatını çok iyi veriyor. Ayrıca görüntüyü de berbat etmeden bunu yapabiliyor.
GoodNotes'da da ses kaydı var. Arayüz kısmını bilmiyorum. GoodNotes F/P

Gird4p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Çağrı Yeniçeri

Paperlike'da görüntüyü bayağı bozuyor aslında bundan kaçış yok çünkü gren desenli bir kaplama kullanılıyor, şu an ben manyetik ESR marka kullanıyorum objektif olarak çok beğendim bence bir şans verin istediğiniz zaman kaldırıyorsunuz zaten.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Paperlike'da görüntüyü bayağı bozuyor aslında bundan kaçış yok çünkü gren desenli bir kaplama kullanılıyor, şu an ben manyetik ESR marka kullanıyorum objektif olarak çok beğendim bence bir şans verin istediğiniz zaman kaldırıyorsunuz zaten.
Arkadaşın dediği orijinal Paperlike. 1000₺ civarıydı fiyatı.
Bu arada sizin kullandığınız mıknatıslı koruyucuyu abim iPad Air için kullanıyor. Güzel bir şey. Ben de beğenmiştim.

Son düzenleme:

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
S

Yok hocam paperlike ı da denedim sonra gidip amazondan esr koruyucu satın aldım hepsi aynı derecede görüntüyü bozuyor. Bakın görüntüyü geçirmesinden bahsetmiyorum ışık altında bile ışığı yansıtmak yerine dağıttığı için bile görüşü bozuyor. Paperlike sürekli takılı kullanmak çok saçma geliyor bana , ben sürekli not tutmadığım anlarda çıkartıyorum ve gerçekten renk olarak fark ettiriyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bu arada ses kayıt özelliği goodnoteste de var. Bence bütün uygulamalar birbirinin neredeyse aynısı ufak farklılıklar olabiliyor. Çok pro kullanacaksanız 1 hafta deneme süresi veriyor zaten deneyin ona göre satın alın derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,710
Üyeler
140,689
Son üye
rumblecroos
Top Bottom