Neler Yeni

Nvdia ekran kartında intel sürücü var

Rommerw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sipan Sumer
GTX 1650 var bende fakat nvdia denetim masasında çok az seçenek var ayarların hepsini intelden yapıyorum nasıl nvdia denetim masasındaki ayarları getirebilrim dc rommerw_

Ekler

• sorun.png
    sorun.png
    73.3 KB · Hit: 39

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,233
İsim
Sinan Aba
GTX 1650 var bende fakat nvdia denetim masasında çok az seçenek var ayarların hepsini intelden yapıyorum nasıl nvdia denetim masasındaki ayarları getirebilrim dc rommerw_
Laptop mu?

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,233
İsim
Sinan Aba
evet acer nitro 5
O zaman rez.

Arkadaşımda da 4060'lı laptop var bu kısımlar sendeki gibi boş.

Driver güncelledim geldi diğer gün geri gitti. Arada gidip geliyor anlamadım niye olduğunu

Rommerw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sipan Sumer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman rez.

Arkadaşımda da 4060'lı laptop var bu kısımlar sendeki gibi boş.

Driver güncelledim geldi diğer gün geri gitti. Arada gidip geliyor anlamadım niye olduğunu
napmalıyım?

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,233
İsim
Sinan Aba

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,233
İsim
Sinan Aba
tamam teşekkür ederim
Laptop alacak olursam artık nvidia gpu tercih etmem bir sürü sorun yarattı. İlerde pc'ye nvidia kart almayı düşünüyordum ama bu driver sorunları beni delirtti pc'de de aynı sorunlar varmı diye düşünüyorum.

Tek bir laptopta olsa neyse iki laptopda ta driver da sorunları var.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Nvidia dahili gpu olduğu için o seçenekleri göremiyorsun. Renk ayarları vs. gözükmez onları Intel ayarları üzerinden yapmalısın. PCde tek kart olduğu için o seçenekler görünüyor. Laptopta durum öyle değil.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,233
İsim
Sinan Aba
Nvidia dahili gpu olduğu için o seçenekleri göremiyorsun. Renk ayarları vs. gözükmez onları Intel ayarları üzerinden yapmalısın. PCde tek kart olduğu için o seçenekler görünüyor. Laptopta durum öyle değil.
Dostum ilk driver kurduğumda vardı diğer gün gitmişti o neyden oluyor peki? Arada o kısım gidip geliyor.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dostum ilk driver kurduğumda vardı diğer gün gitmişti o neyden oluyor peki? Arada o kısım gidip geliyor.
O konuda bilgim yok maalesef. Zamanında laptop kullanırken en sevmediğim durum buydu sonra müşteri hizmetlerine sordum forumlara baktım dediğim yere geldi.

Top Bottom