Neler Yeni

Çözüldü✓ Nvidia GeForce Experience Kayıt Almıyor

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Necati
Selamlar arkadaşlar , yaklaşık 2-3 aydır bir problem yaşıyorum , aniden yeniden oynatma açık olmasına rağmen oyundan farklı bir oyuna geçtiğimde bozuluyor ve son 1 dakikayı kayıt alamıyorum. Yeniden oynatmayı kapatıyorum yeniden açılmıyor buga giriyor , pcyi kapatıp açınca düzeliyor ve sinirimi bozuyor. her şey güncel olmasına rağmen sorun çözülmedi bilgisi olan varmı nasıl düzeltirim?

The Semih

80+ Gold
Selamlar arkadaşlar , yaklaşık 2-3 aydır bir problem yaşıyorum , aniden yeniden oynatma açık olmasına rağmen oyundan farklı bir oyuna geçtiğimde bozuluyor ve son 1 dakikayı kayıt alamıyorum. Yeniden oynatmayı kapatıyorum yeniden açılmıyor buga giriyor , pcyi kapatıp açınca düzeliyor ve sinirimi bozuyor. her şey güncel olmasına rağmen sorun çözülmedi bilgisi olan varmı nasıl düzeltirim?
DDU ile temiz kurulum yap hocam driver dosyaları bozulmuş muhtemelen bende son sürümü kullanıyorum sorun yok.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Necati
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Erimtan

80+ Bronze
Çok ilginç aklıma tek gelen çözüm format atmak valla :D

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Necati
Çok ilginç aklıma tek gelen çözüm format atmak valla :D
Benim eski pcde oluyordu yine aynı şekidle bazen düzeliyordu yeni pc'ye geçtim bunda da aynı sorun var tek benim başıma geliyor olamaz sorun ya :D

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
Kral aynı sorun bendede vardı herşeyi denedim geçmedi sonra boşvermişe verdim. Uzun bı zaman sonra kendi kendine geçtiğini görmüştüm

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Benim eski pcde oluyordu yine aynı şekidle bazen düzeliyordu yeni pc'ye geçtim bunda da aynı sorun var tek benim başıma geliyor olamaz sorun ya :D

Nvidia'nın kayıt programı son zamanlarda sık arıza çıkarmaya başladı. Kayıt için OBS kullanın.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Beta sürüm olan Experience'i deneyebilirsin fakat bazı oyunlarda veya uygulamalarda ekran kaydını engelleme yazılımları olduğu için oto. devre dışı kalıyor ve buglanabiliyor. Örnek CS2 veya Prime video.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Necati
Nvidia'nın kayıt programı son zamanlarda sık arıza çıkarmaya başladı. Kayıt için OBS kullanın.
Hocam kayıt için obs kullanıyorum zaten ama nvidiadaki son 1 dakikayı kaydet özelliğinden bahsetmiştim o çalışmıyor çoğu zaman

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Driverı ddu ile sil Eski driver indir çözülür

Top Bottom