Neler Yeni

NVIDIA, GeForce Now’daki Ücretsiz Oyun Süresini Sadece Türkiye’de Düşürdü

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
Turkcell paragözüne nedne yaptırtmış ki?
Rusya gibi kur farkı çok yüksek olan ülkelerde de bu tür telekomünikasyon şirektlerine yaptırıyor Nvidia. Bu karara direkt Turkcell'in suçu demek doğru olmayabilir zira Nvidia'ya bağlılar ve şu anda Turkcell paketleri de özel fiyatlandırmalı paketler. Yurt dışından daha ucuza alıyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
30dk da bölüm geçilmez ki

Erda Yıldırım

80+ Gold
Ben maks 1 saat bekliyorum hatta bazen 10 dk bile sürmüyor beklemem.
Hatırlarsanız ilk zamanlarda 500 sınırı hemen doluyordu ama o zaman 1 saatti şimdi yoğunlluk azaldığında 30 dk yapmaları ve günlük paket çıkarmaları Turkcell'İn paragözlülüğü artık. Türk halkı aylığına 72 TL vericek güçte değil hem fahiş fiyat verip hem niye almadıklarını sorguluyorlar almayacağım inadına oynamam daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada o reklamını yapanlar ne kafayla yaptılar bilmiyorum.
Neymiş tüplü PC'de Cypherpunk oynama keyfi teşekkürler game+ diyenler yalancının önde gidenleri.
Hayal bunlar 74 TL versem vereceğime gider PC parası biriktiririm daha iyi.
Tabi bu sisteme iyi diyenlerin elinde osn model PC'ler olan insanlar.
74 TL'ye bir zahmet oynatsın 74 TL aşırı pahalı 50 olursa sorun yok demeyin 3 aylık fenan adam belki bir aylık yetiyor ama 2 aya yetmiyor.
Aylık 75 TL vereceğime aylık 150 TL taksit ile bilgisayar alırım

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Rusya gibi kur farkı çok yüksek olan ülkelerde de bu tür telekomünikasyon şirektlerine yaptırıyor Nvidia. Bu karara direkt Turkcell'in suçu demek doğru olmayabilir zira Nvidia'ya bağlılar ve şu anda Turkcell paketleri de özel fiyatlandırmalı paketler. Yurt dışından daha ucuza alıyoruz.
Zamanında daha ucuzdu farkettiyseniz türkiyede fiyatlar pahalı olduktan sonra pahalandırıldı.
Malesef diyeceğim bu burada 30 dk yapamaz.
Tüm dünya 1 saatse biz de 1 saat olmak zorundayız sistem aynı sistem.

Nvidia kaliteli
Heh geldi sonunda.
Tahmin edeyim 1 haftaya yersin banını gine.
Evet kaliteli aynen parası olana kaliteli ama parantez açalım.

Bizim zamanımızda 5 dk idi. Şimdiki gençler oyun süresi beğenmiyor! PEhh! ! !

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
Zamanında daha ucuzdu farkettiyseniz türkiyede fiyatlar pahalı olduktan sonra pahalandırıldı.
Yurt dışına zam gelmeden önce Tr fiyatı daha pahalıydı. Yurt dışı zammından sonra yurt dışından daha uygun fiyatlı oldu. Ayrıca bu kararı Nvidia'nın vermediği ne malum?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yurt dışına zam gelmeden önce Tr fiyatı daha pahalıydı. Yurt dışı zammından sonra yurt dışından daha uygun fiyatlı oldu. Ayrıca bu kararı Nvidia'nın vermediği ne malum?
Anlayamadığım neden aynı anda zam olmadı işte o kafa çeldiriyor.
İlk türkiyede pahalandı sonradan yurt dışı pahalandı ama zaman farkı var işte.

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Malesef diyeceğim bu burada 30 dk yapamaz.
Tüm dünya 1 saatse biz de 1 saat olmak zorundayız sistem aynı sistem.

Heh geldi sonunda.
Tahmin edeyim 1 haftaya yersin banını gine.
Evet kaliteli aynen parası olana kaliteli ama parantez açalım.
🤣🤣🤣🤣

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
Anlayamadığım neden aynı anda zam olmadı işte o kafa çeldiriyor.
İlk türkiyede pahalandı sonradan yurt dışı pahalandı ama zaman farkı var işte.
Ya o kısmı bilmiyorum artık da zaten yurt dışı zammından sonra uygun fiyatlı oldu bir anda.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ya o kısmı bilmiyorum artık da zaten yurt dışı zammından sonra uygun fiyatlı oldu bir anda.
İşte sorun bu neden aynı anda zamlanmadı ünkü hatırlıyorum 2-3 hafta yurt dışı daha ucuz kalmaya devam etti.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
İşte sorun bu neden aynı anda zamlanmadı ünkü hatırlıyorum 2-3 hafta yurt dışı daha ucuz kalmaya devam etti.
Zam geldiğinde Game Plus sanırım daha yeniydi ülkemizde yani ülkemize geleli çok olmamıştı. İlk geldiğinde de direkt zamlı paketten satışa sunmak istemişler herhalde. 2. bir zam alsa aslında psikolojik olarak daha fazla tepki alabilirdi yine çünkü zaten ilk paket fiyatları yeterince tepki almıştı.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
NVIDIA, GeForce Now’ın Türkiye’de verdiği hizmete dair dikkat çekici bir karar aldı. Ücretsiz olarak sunulan 1 saatlik kullanım hakkı, Türkiye’de yarım saate düştü. Diğer ülkelerde ise benzer bir düzenleme yapılmadı.Alıntıyı görüntüle
Millet denemek için değil oynamak için kullanıyor. Bence normal yani insanlar para verip kullanacaklar sunucuları gereksiz yere meşgul etmeye lüzum yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,841
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom