Neler Yeni

NVİDİA SÜRÜCÜ YÜKLENMİYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay PEHLİVAN
Yaklaşık 1 yıl oldu ekran kartımı değiştireli amd den nvidia ya geçtim güncel sürücü yüklemek için sitesinden manuel olarak indirdim ama her seferinde bu hatayı alıyorum çözümünü bilen var mıdır ? her türlü videoyu izledim binbir türlü çözüm yolu denedim hiçbirisi işe yaramadı her seferinde bu hatalar çıktı karşıma
Adsız.png

Ay01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ayhan aşkan
Instagram
ayhan_askan7
Yaklaşık 1 yıl oldu ekran kartımı değiştireli AMD den Nvidia ya geçtim güncel sürücü yüklemek için sitesinden manuel olarak indirdim ama her seferinde bu hatayı alıyorum çözümünü bilen var mıdır ? her türlü videoyu izledim binbir türlü çözüm yolu denedim hiçbirisi işe yaramadı her seferinde bu hatalar çıktı karşımaAlıntıyı görüntüle
Bence Windows u güncelleme yi dene belki olur yada en son sürümü indirme bi alt sürümü indir sonra en son sürümü denerim tekrardan

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
kardo pc 64 bit veya 32 bit hangisiyse o sürümünü indir .. hatta sen nvidia experience programını indir driver ı o bulsun daha iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Volkan
Ge force expireance indir yanlış yazmış olabilirim. Program oto driver güncellemesi yapıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay PEHLİVAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardo pc 64 bit veya 32 bit hangisiyse o sürümünü indir .. hatta sen Nvidia experience programını indir driver ı o bulsun daha iyi olur
zaten 64 bit olanını indirdim 64 bit benim windows ayrıca expreinceden de denedim yine aynı hataları verdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence Windows u güncelleme yi dene belki olur yada en son sürümü indirme bi alt sürümü indir sonra en son sürümü denerim tekrardan
denedim o da işe yaramıyor

Ge force expireance indir yanlış yazmış olabilirim. Program oto driver güncellemesi yapıyor.
aynı hataları onda da alıyorum maalesef

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Onur Can
Hocam ekran kartının tam modeli ve işletim sisteminiz nedir ?

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Onur Can

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Ben nvidia experience kullanıyorum otomatik kendi bulup indiriyor ve kuruyor öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay PEHLİVAN

ALPTARESS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Alperen Tokta
Yaklaşık 1 yıl oldu ekran kartımı değiştireli AMD den Nvidia ya geçtim güncel sürücü yüklemek için sitesinden manuel olarak indirdim ama her seferinde bu hatayı alıyorum çözümünü bilen var mıdır ? her türlü videoyu izledim binbir türlü çözüm yolu denedim hiçbirisi işe yaramadı her seferinde bu hatalar çıktı karşımaAlıntıyı görüntüle
Aygıt yöneticisinde ekran kartın gözüküyor mu acaba?

ALPTARESS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Alperen Tokta
onu da denemiştim ama tekrar deneyim belki olur dduyla kaldırıp Alıntıyı görüntüle
(Aygıt yöneticisinden) Cihazı kaldırıp birde öyle deneyebilirmisiniz acaba?

Büyük ihtimalle yazılım ile alakalı windows 10 pro yüklemeni tavsiye ederim.

Top Bottom