Neler Yeni

Çözüldü✓ NZXT H510 Kasamdan gelen ses

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Ağyar
Instagram
Yavuz.agyar
Twitter
YavuzAgyar
Arkadaşlar öncelikle yeni yılda istediğiniz daim olsun direkt konuya gireyim yaklaşık 3-4 gün önce incehesaptan NZXT H510 kasasını aldım içini vs. dizdim bugün oyun oynarken kasamdan ciddi derecede ses gelmeye başladı işlemci sıcaklığına baktığımda ise 60-65 derece arasında geziyordu(sıvı soğutma yok) bu sesin sebebi ne olabilir parmağımla kasanın içindeki tüm fanları kısa süreliğine aynı anda durdurdum ses devam ediyordu ve bir türlü çözemedim.

Bilgisayar açılırken herhangi bir ses yok boşta takılırken herhangi bir ses yok sadece daha demin oyun oynarken sese denk geldim o yüzden konuyu açmak istedim şimdiden yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Arkadaşlar öncelikle yeni yılda istediğiniz daim olsun direkt konuya gireyim yaklaşık 3-4 gün önce incehesaptan NZXT H510 kasasını aldım içini vs. dizdim bugün oyun oynarken kasamdan ciddi derecede ses gelmeye başladı işlemci sıcaklığına baktığımda ise 60-65 derece arasında geziyordu(sıvı soğutma yok) bu sesin sebebi ne olabilir parmağımla kasanın içindeki tüm fanları kısa süreliğine aynı anda durdurdum ses devam ediyordu ve bir türlü çözemedim.

Bilgisayar açılırken herhangi bir ses yok boşta takılırken herhangi bir ses yok sadece daha demin oyun oynarken sese denk geldim o yüzden konuyu açmak istedim şimdiden yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
psudan olabilir mi

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,114
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893

Oyuna girince oluyorsa ekran kartından geliyor olabilir coil whine olabilir. Sesi atarsan yardımcı olabiliriz

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Ağyar
Instagram
Yavuz.agyar
Twitter
YavuzAgyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyuna girince oluyorsa ekran kartından geliyor olabilir coil whine olabilir. Sesi atarsan yardımcı olabiliriz
Ekran kartı 3-4 yıldır kullandığım ekran kartı bir önceki kasamda ses yapmıyordu ekran kartı
Mesaj otomatik birleştirildi:

sesi atma şansın var mı video olarak çek ytye yükle link at

Son düzenleme:

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,884
Üyeler
149,098
Son üye