Neler Yeni

NZXT H7 Flow RGB fanların RGB'si nasıl kontrol edilir?

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Hocam sizdede sanırsam bu kasadan var sıvı soğutucuda nzxt benim nerelere bağladınız nasıl kontrol ediyorsunuz acaba sabahtandır araştırıyorum.
Aynen aynı kasayı kullanıyorum. Anakartım msi b650gaming plus jarg yuvaları var. onlara taktım iki ayrı şekilde . 3 kasa fanı ve soğutcu olarak.
msi center üzerinden tüm girişlerin rgbler'ini istediğim gibi değiştiriyorum .

1707917208764.png

sucukreizimiz

80+ Bronze
Aynen aynı kasayı kullanıyorum. Anakartım msi b650gaming plus jarg yuvaları var. onlara taktım iki ayrı şekilde . 3 kasa fanı ve soğutcu olarak.
msi center üzerinden tüm girişlerin rgbler'ini istediğim gibi değiştiriyorum .

Alıntıyı görüntüle
Ben anakartıma nzxt x53 ü bağladığım zaman kısık bir ışık yanıyor onun dışında bir şey yapamıyorum.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Anakart üzerinden kontrol için 2 tane yuvası var.Gigabyt'ın programı nasıl çalışır bilmiyorum ama iki yuvayı kullanarak yapmaya çalışman gerek .
Olmuyorsa ekstradan birleştirici alıp düzeltebilirsin.
Ben anakartıma nzxt x53 ü bağladığım zaman kısık bir ışık yanıyor onun dışında bir şey yapamıyorum.

1707918588803.png

sucukreizimiz

80+ Bronze

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
şu tarz ürünler var . eğer yapamıyorsan anakartına uygun bir şey alabilirsin.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,741
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Kontrolcü koymamışlar mı, ilginç. Kasa içinden çoğaltıcı felan da mı çıkmıyor? Yoksa Argb çoğaltıcı alman lazım o zaman anakartında 1 tane argb soketi var.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Kontrolcü koymamışlar mı, ilginç. Kasa içinden çoğaltıcı felan da mı çıkmıyor? Yoksa Argb çoğaltıcı alman lazım o zaman anakartında 1 tane argb soketi var.
kasadan çıkmıyor yaa . sadece 3 fanın birleştiricisi var . bende 2 giriş olduğu için sıkıntı çekmemiştim.

sucukreizimiz

80+ Bronze
NZXT H510 Elite'i servise gönderdim yenisi ile bunu değiştirdiler içinde kontrolcü yokmuş bende şaşırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz araştırmam sonucu benim gibi gigabyte kullanıcıları nzxt x53'ün rgbsini çalıştırmak için NZXT nin kontrolcüsünü alması gerekiyormuş .

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,741
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
NZXT H510 Elite'i servise gönderdim yenisi ile bunu değiştirdiler içinde kontrolcü yokmuş bende şaşırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz araştırmam sonucu benim gibi gigabyte kullanıcıları nzxt x53'ün rgbsini çalıştırmak için NZXT nin kontrolcüsünü alması gerekiyormuş .
Gigabyte'ı bilmiyorum ama benim kasada 6 fan var kontrolcü olmasa 2-3 tanesi dışarıda kalırdı sana da lazım gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,515
Üyeler
141,307
Son üye
the Maiwen
Top Bottom