Neler Yeni

odamı daha güzel hale getirmek istiyorum

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
burak armağan
bugün oda komple boya yapılacak ve odanın düzenini değiştirmek istiyorum ve aliexpress den 15m rgb led aldım odaya ayaklı led yapacağım ve başka neler yapabilirim ucuza yapılabilecek neler vardır

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
mustafa can
bugün oda komple boya yapılacak ve odanın düzenini değiştirmek istiyorum ve aliexpress den 15m rgb led aldım odaya ayaklı led yapacağım ve başka neler yapabilirim ucuza yapılabilecek neler vardır
tavana pamuktan renkli bulut felan yapıyorlar pamuk çok pahalı değildir diye düşünüyorum

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
burak armağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tavana pamuktan renkli bulut felan yapıyorlar pamuk çok pahalı değildir diye düşünüyorum
hocam onu çok düşündüm yapmak istiyorum ama ne tutar ne tutmaz bilmiyorumda zaten led sipariş verdim 15m sipariş verdim 5m evde var
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde o pamuğu nasıl yapıştıracağım şimdi yapıştırdıktan sonra pamuklar dökülmesin

SERIAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ömer
hocam onu çok düşündüm yapmak istiyorum ama ne tutar ne tutmaz bilmiyorumda zaten led sipariş verdim 15m sipariş verdim 5m evde var

birde o pamuğu nasıl yapıştıracağım şimdi yapıştırdıktan sonra pamuklar dökülmesin
Elyaf kullan pamuk yerine. Pamuk daha maliyetli ve dökülmesi elyafa göre daha fazla olur.

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
burak armağan
elyaf pamuğun 1kg si 150 tl

bulut olayını yaptığımı var sayalım varmı başka öneriniz

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
mustafa can
elyaf pamuğun 1kg si 150 tl
değer bence mükemmel duruyor led dışında ucuz bi aksesur gelmedi aklıma odan için

polimer olanalrı var galiba onlardan kullan yanması biraz daha zor oluyor galiba

onun dışında kablo gizlemesi için bişeyler alabilirsin Elraenn in vlog videosu var bitane ordan örnek alarak hayal gücüne göre gizleme yapabilirsin

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
burak armağan
H
değer bence mükemmel duruyor led dışında ucuz bi aksesur gelmedi aklıma odan için

polimer olanalrı var galiba onlardan kullan yanması biraz daha zor oluyor galiba

onun dışında kablo gizlemesi için bişeyler alabilirsin Elraenn in vlog videosu var bitane ordan örnek alarak hayal gücüne göre gizleme yapabilirsin
hocam şimdi odanın fotosunu atacağım sana benim aklımdaki olayı söyleceğim ona göre sizde bir şey bulun

WhatsApp Görsel 2024-07-10 saat 12.42.17_abf2afcd.jpg

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
mustafa can

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
burak armağan
şimdi hocam oda bugün komple bütün duvarlar alçı + boya yapılacak boya ve alçı bittikten sonra masa ile yatağın yeri yer değişecek oda şuanda küçük ama yatak ile masayı yer değiştirirsem oda daha fazla büyümüş olucak ve hocam bugün komple odanın duvarları sıfır gibi olucak duvarlara takılmayın

camın olduğu fayansa tahta ve yada siyah bi kaplama benzer, bişey yapılabilir ancak fiyat olarak üzer
masanın yeri değişecek hocam yatak ile yer değiştirecek

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
mustafa can
şimdi hocam oda bugün komple bütün duvarlar alçı + boya yapılacak boya ve alçı bittikten sonra masa ile yatağın yeri yer değişecek oda şuanda küçük ama yatak ile masayı yer değiştirirsem oda daha fazla büyümüş olucak ve hocam bugün komple odanın duvarları sıfır gibi olucak duvarlara takılmayın
dolap büyük duruyor biraz çok dar hissettiriyor strafor perde kullanıla bilir oda hangi renge boyanıcakta ona göre bi seçim olabilir aklıma geldikçe yazarım

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
burak armağan
dolap büyük duruyor biraz çok dar hissettiriyor strafor perde kullanıla bilir oda hangi renge boyanıcakta ona göre bi seçim olabilir aklıma geldikçe yazarım
hocam odanın rengi şampanya olacak evdekiler odanın rengini değiştirmek istemiyor birde boyalar çok pahalı

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
mustafa can

masanın yeri değişecek hocam yatak ile yer değiştirecek
masa sığıyorsa yatak ile yan yana olsun biraz daha geniş alan kalır benim odam küçük olduğu için öyle yaptım

dediğim gibi bence dolaptan kurtul ve attım odanın rengine uygun strafor perde çöl beji

normal asılan perdelerde iyide başa bela strafor daha derli toplu duruyor

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
burak armağan
hocam işte masa ile yatak yan yana sığmıyor şuanda yatağın olduğu yer birazdaha geniş masanın olduğu yere benim yatak tam sığıyor oda ferahlamış oluyor eskiden bi ara öyle yapmıştım

masa sığıyorsa yatak ile yan yana olsun biraz daha geniş alan kalır benim odam küçük olduğu için öyle yaptım

dediğim gibi bence dolaptan kurtul ve attım odanın rengine uygun strafor perde çöl beji

normal asılan perdelerde iyide başa bela strafor daha derli toplu duruyor
hocam perde dediğiniz şuanda olan perdesinimi değiştireyim odanın rengi bal küpü şampanya olucak

perde ne renk olabilir ben birde karanlığı seviyorum

Top Bottom