Neler Yeni

[Ödeme Kanıtlı] Anket Doldurarak Para Kazanmak

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
ZlpFilee
Herkese merhaba,

Bugün sizlere Anket Cepte sitesini (ayrıca uygulaması var) tanıtacağım.
Fazla lafa gerek yok konu başlığından da anlayabileceğiniz üzere anket doldurarak para kazanabiliyorsunuz.

Gelen anketleri yaptığınız zaman anketin uzunluğuna ve içeriğine göre cep para kazanıyorsunuz ve her 100 cep para 1 TL'ye eşit.
Anketler genelde ortalama 300-400 cep para veriyor ve minimum çekim talebi 25 TL yani 2500 cep para.
Ben bir süre gelen anketleri yapıp 2500 cep para biriktirdim ve 25 TL çektim.
Ben ilk başladığımda fazla anket gelmiyordu ama site kendini bu konuda baya geliştirmiş, şimdi günde 3-4 ve ya daha fazla anket görebiliyorsunuz.
Ayrıca siteye arkadaşlarınızı ve ya aile üyelerinizi üye yaparsanız ve onlarda anket çözerse onlardan da kazanabiliyorsunuz.

En güzel tarafı şu ki bazen Doritos ve ya da başka firmalar deneme anketi veriyor ve bu anketlere katıldıktan sonra yeni
ürünü denemeniz için size yeni ürünü gönderiyolar (Doritos'un yeni alt markasını ilk deneyenlerdenim :D).

Ödeme kanıtına gelirsek aşağıya bırakıyorum;
Screenshot_20220530_165342.jpgresim_2022-05-30_170046812.png

Önemli: Katıldığınız anketlerde arada test sorusu oluyor, anketleri rastgele sallaya sallaya yapmayın diye.
Önemli: Her gelen anketi yapabileceksiniz diye bir kural yok. Misal alkol anketi gelince oraya alkol kullanmıyorum işaretlersen o anketten atar.

Boş bulundukça yapılabilecek ve küçükte olsa para kazanabileceğiniz bir platformu tanıtmak istedim.
İsterseniz bilgisayardan isterseniz de telefon uygulamasından yapabiliyorsunuz.

Bana da yardımcı olmak isterseniz referanslı link : https://anketcepte.com/invitesignup/NjMwNTU4
Yok ben normal girerim derseniz eğer sitenin link : www.anketcepte.com/

Okuduğunuz için teşekkürler. İyi kazançlar dilerim.

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
ZlpFilee
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tür uygulamalara güvenmiyorum anket hep yarıda kesiliyor
Anketin kriterlerine uyman gerekiyor. Örnek verdiğim gibi alkol anketinde kullanmıyorum işaretlersen atar.
Bazı anketi kızlar yapabilir misal, sen cinsiyeti erkek yaparsan yine atar.
Ben genelde sorun yaşamadım. Deneyebilirsin bence.

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Herkese merhaba,

Fazla lafa gerek yok konu başlığından da anlayabileceğiniz üzere anket doldurarak para kazanabiliyorsunuz.

Gelen anketleri yaptığınız zaman anketin uzunluğuna ve içeriğine göre cep para kazanıyorsunuz ve her 100 cep para 1 TL'ye eşit.
Anketler genelde ortalama 300-400 cep para veriyor ve minimum çekim talebi 25 TL yani 2500 cep para.
Ben ilk başladığımda fazla anket gelmiyordu ama site kendini bu konuda baya geliştirmiş, şimdi günde 3-4 ve ya daha fazla anket görebiliyorsunuz.
Ayrıca siteye arkadaşlarınızı ve ya aile üyelerinizi üye yaparsanız ve onlarda anket çözerse onlardan da kazanabiliyorsunuz.

En güzel tarafı şu ki bazen Doritos ve ya da başka firmalar deneme anketi veriyor ve bu anketlere katıldıktan sonra yeni
ürünü denemeniz için size yeni ürünü gönderiyolar (Doritos'un yeni alt markasını ilk deneyenlerdenim :D).

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Önemli: Katıldığınız anketlerde arada test sorusu oluyor, anketleri rastgele sallaya sallaya yapmayın diye.
Önemli: Her gelen anketi yapabileceksiniz diye bir kural yok. Misal alkol anketi gelince oraya alkol kullanmıyorum işaretlersen o anketten atar.

Boş bulundukça yapılabilecek ve küçükte olsa para kazanabileceğiniz bir platformu tanıtmak istedim.

Bana da yardımcı olmak isterseniz referanslı link : https://anketcepte.com/invitesignup/NjMwNTU4

Bu tarz şeylere pek vakit vermeyin.Tamamen vakit israfı

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
ZlpFilee
Bu tarz şeylere pek vakit vermeyin.Tamamen vakit israfı
Tabi ki para kazanmak için sabah akşam başında beklemelik bir şey değil bu tarz yerler. Boş kaldıkça ve 5-10 dakika vakit öldürmek isterseniz olabilir.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
1 günde tahmini kaç lira geliyor?

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
ZlpFilee
1 günde tahmini kaç lira geliyor?
Anketlere göre değişiklik gösteriyor. Zaten o kadar büyük paralar beklememek gerekiyor. Katılabileceğin anket olduğu zaman bildirim geliyor. Müsait bir zamanda girip anketi tamamlayıp çıkarsın. Hiç yoksan zamanla biriken para ile oyun alabilirsin ve ya yemek sipariş edebilirsin.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Anketlere göre değişiklik gösteriyor. Zaten o kadar büyük paralar beklememek gerekiyor. Katılabileceğin anket olduğu zaman bildirim geliyor. Müsait bir zamanda girip anketi tamamlayıp çıkarsın. Hiç yoksan zamanla biriken para ile oyun alabilirsin ve ya yemek sipariş edebilirsin.
Kayıt oldum tanışma adında bir anket geldi 250 cep para verdi. Onu yaptım daha da gelmedi şu an.

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
ZlpFilee
Kayıt oldum tanışma adında bir anket geldi 250 cep para verdi. Onu yaptım daha da gelmedi şu an.
Hemen gelmiyor zaten. Misal ben ilk başlarda kayıt olmuştum ve 1 hafta boyunca aklıma geldikçe girdim baktım. Anket bildirimi geldiğinde müsaitsem hallediyodum falan. Kaçırdığım anketler olmasına rağmen 1 haftada 25 TL çektim ve dürüm söyledim kendime geldiğinde :D.
Ben kayıt olduğumda fazla ankette gelmiyordu ama platform geliştikçe anket sayıları çoğalmış.

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
ZlpFilee
1 tane anket doldurdum yenisi gelmiyor??
Hemen gelmiyor zaten. Misal ben ilk başlarda kayıt olmuştum ve 1 hafta boyunca aklıma geldikçe girdim baktım. Anket bildirimi geldiğinde müsaitsem hallediyodum falan. Kaçırdığım anketler olmasına rağmen 1 haftada 25 TL çektim ve dürüm söyledim kendime geldiğinde :D.
Ben kayıt olduğumda fazla ankette gelmiyordu ama platform geliştikçe anket sayıları çoğalmış.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,169
İsim
Ahmet Sevinç
Herkese merhaba,

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

valla hesabım varmış 2020 de doldurmuşum en son 😁

Bura.K

80+ Silver
100-150 TL'den fazla para çektiğim "Türkiye Raporu" uygulamasını tavsiye ederim. Siyasi anketler var ancak ilk üye oluşunuza özel belli bir para+anketler veriyor. Telefon anketleri var 15-20 TL kazandırıyor. Bazı anketler 50 TL, bazıları 5 TL kazandırıyor. Minimum 3 TL, en fazla 300 TL civarı kazandırıyor diye biliyorum. Bakabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,082
Üyeler
141,531
Son üye
leowen
Top Bottom