Neler Yeni

Anket doldurarak para kazanmak (Offersbux)

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Ayda 300-400tl için bu kadar uğraşmam sanırım. Aşırı sıkıcı. en az 100 tane soru cevapladım daha bitmedi.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Ayda 300-400tl için bu kadar uğraşmam sanırım. Aşırı sıkıcı. en az 100 tane soru cevapladım daha bitmedi.
Eğer sıkılacaksanız veya miktar az geldiyse hiç uğraşmayın kazanacağınız maksimum tutar aylık 600 TL felan olur, ben bu siteyi genel olarak hiç bir yerden gelir elde etmeyen ve harçlık çıkarmak isteyen kişiler için öneririm. Vaktini çaldıysamda kusura bakma :)

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Eğer sıkılacaksanız veya miktar az geldiyse hiç uğraşmayın kazanacağınız maksimum tutar aylık 600 TL felan olur, ben bu siteyi genel olarak hiç bir yerden gelir elde etmeyen ve harçlık çıkarmak isteyen kişiler için öneririm. Vaktini çaldıysamda kusura bakma :)
Uğraşmak isteyenler için ve gerçekten alabilicekse parayı güzel olabilir. Çok uğraştıyor ama bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uğraşmak isteyenler için ve gerçekten alabilicekse parayı güzel olabilir. Çok uğraştıyor ama bence.
En azından sizin linkinizden üye olarak bir şeyler katmışımdır umarım. Teşekkürler yinede.

En azından sizin linkinizden üye olarak bir şeyler katmışımdır umarım. Teşekkürler yinede.
32 cent verdi yaklaşık 10 dakikada aslında. Rastgele cevaplamalar yaptım.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Sitede aldığınız paranın görselini paylaştığınız bir forumda var orda paylaşıyorsunuz her çekim yaptıktan sonra.
Bu arada aynen öyle anket doldurmak çok sıkıyor insanı ben bile yarım saatten sonra sıkılıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,494
Üyeler
142,935
Son üye
Holi0
Top Bottom