Neler Yeni

Anket doldurarak para kazanmak (Offersbux)

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Eğer günde 1-2 saat anket dolduracak kadar vaktiniz varsa yaklaşık 1-2 dolar civarı kazanabilirsiniz.
Siteden kolayca para çekebilmemiz için site sahibi ödeme yöntemi olarak Papara'da eklemiş. Ben 2 günde yaklaşık 2 dolar kazandım ve Payeer üzerinden çektim, normalde Papara ile çekecektim fakat Payeer'de minimum tutar olmadığından ödeme yapıyor mu diye ilk önce kontrol etmek istedim, Papara'dan çekmek için minimum 2 dolar kazanmanız gerek.

Üye olmak isteyenler için link :
Referanslı link (bana destek olmuş olursunuz) : Referanssız link :
Sorularınızıda seve seve yanıtlarım :)
Not : Siteden Maksimum aylık kazanacağınız tutar 600 TL civarıdır.

Son düzenleme:

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Her hangi kişisel bilgi giriyor muyuz.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her hangi kişisel bilgi giriyor muyuz.
Siteye üye olurken sadece E-mail, kullanıcı adı ve parola istiyor.
Fakat iş anketlere geldiğinde sizden çalıştığınız meslek gibi ailenizde kaç kişi yaşıyor geliriniz ne kadar gibi sorular soruyor ama kendinizi farklı birisiymiş gibi gösterebilirsiniz.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Siteye üye olurken sadece E-mail, kullanıcı adı ve parola istiyor.
Fakat iş anketlere geldiğinde sizden çalıştığınız meslek gibi ailenizde kaç kişi yaşıyor geliriniz ne kadar gibi sorular soruyor ama kendinizi farklı birisiymiş gibi gösterebilirsiniz.
Üye oldum ancak şifre ve eposta ile giremiyorum geçersiz görüntü doğrulama diyor. Şifre sıfırlama da göndermiyor.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Üye oldum ancak şifre ve eposta ile giremiyorum geçersiz görüntü doğrulama diyor. Şifre sıfırlama da göndermiyor.
Robot olmadığımızı doğrulamak için yapılan görüntü doğrulamasını doğru yaptığından emin ol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada sayfayı yenilemen gerekiyor tekrar deneyebilmen için.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Robot olmadığımızı doğrulamak için yapılan görüntü doğrulamasını doğru yaptığından emin ol.

Bu arada sayfayı yenilemen gerekiyor tekrar deneyebilmen için.
Peki nasıl kazanıcaz yeri bulamadım direkt link atar mısınız.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Peki nasıl kazanıcaz yeri bulamadım direkt link atar mısınız.
Buradan Offerwalls'ı seçiyorsunuz ve bir ankete katılı seçiyorsunuz aşşağıda çıkan bölümden, anketin yanında cent değeri var, 1 cent 0,01 dolar yapar.
Bu arada her anket için adresiniz yaşınız çalıştığınız meslek aynı olsun! Yani soruları yanıtlarken not alın hangi mesleği seçtiniz vs. yoksa algoritma büyük ihtimal yalan cevaplar verdiğinizi anlayıp sizi anketten atacaktır.

Buradan Offerwalls'ı seçiyorsunuz ve bir ankete katılı seçiyorsunuz aşşağıda çıkan bölümden, anketin yanında cent değeri var, 1 cent 0,01 dolar yapar.
Bu arada her anket için adresiniz yaşınız çalıştığınız meslek aynı olsun! Yani soruları yanıtlarken not alın hangi mesleği seçtiniz vs. yoksa algoritma büyük ihtimal yalan cevaplar verdiğinizi anlayıp sizi anketten atacaktır.
Bu arada anketler için olan sözleşmelerden sadece zorunlu olanları kabul etmenizi öneririm.

Ekler

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    100.4 KB · Hit: 199

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet

Bu arada anketler için olan sözleşmelerden sadece zorunlu olanları kabul etmenizi öneririm.
Girip anketleri seçtiğimde sadece bunların ikisi var. 600 olanı seçtiğim de size uygun anket bulunmadı birisi hepsini temizledi gibi bir yazı çıkıyor diğerinde ise bir yere atıyor aynı yere geliyor sonra.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Girip anketleri seçtiğimde sadece bunların ikisi var. 600 olanı seçtiğim de size uygun anket bulunmadı birisi hepsini temizledi gibi bir yazı çıkıyor diğerinde ise bir yere atıyor aynı yere geliyor sonra.
Çizdiğim bölümden başka bir yer seçin (Admantium öneririm) ve çoğunlukla 30 centlik anketleri seçin en garantisi onlar.

Ekler

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    165.2 KB · Hit: 112

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bu siteler boş aga

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Aynen vakit kaybı.
Doğru söylüyorsunuz ama ben neredeyse tüm günümü pc başında boş boş takılarak geçiriyorum en azından 1-2 saat vaktimi bu sitede harcayarak ayda 300-400 TL kazanırsam birazda olsun gelir elde etmiş olurum fakat dediğiniz gibi çalışanlar veya sınırlı vakti olanlar için tamamen boş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,608
Üyeler
142,971
Son üye
Vibiy
Top Bottom