Neler Yeni

ÖDEV İÇİN YAZICI ÖNERİSİ

focus0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Kulaç
Arkadaşlar ödevlerim için fiyat performans uygun fiyatlı bir yazıcı arıyorum. İnternetten pdf çıkarmak için vesaire. Çok üst düzey bir yazıcı istemiyorum. Ödev işlerimi görsün yeterli. Yazıcılardan da pek anlamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar ödevlerim için fiyat performans uygun fiyatlı bir yazıcı arıyorum. İnternetten pdf çıkarmak için vesaire. Çok üst düzey bir yazıcı istemiyorum. Ödev işlerimi görsün yeterli. Yazıcılardan da pek anlamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Bütçe? Renkli mi renksiz mi? Ortalama çıktı alma veya kullanma sıklığınız?

focus0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Kulaç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1

focus0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Kulaç
Bu tür yazıcılar günümüzde fazla maliyetli. Tanklı olanlara bakarsan daha iyi olur senin için. Bütçene göre tanklı yazıcılara bakabilirsin.
Ne farkı var acaba reis? Tanklılar daha pahallı sanki.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
Hocam kpss çalışanıyım. Günde ortalama 10 sayfa çıkartırım. Renkli de olursa iyi olur. Pek anlamakla beraber şu ürünü düşünüyorum. https://www.akakce.com/murekkep-pus...-renkli-cok-fonksiyonlu-fiyati,796603960.html
Fiyat olarak da bu civalarda olabilir.
bende kpss çalışıyorum attığın linkteki ürünü 6 aydır kullanmaktayım efsane. İçinde 4 toner var 2 renkli 2 siyah-beyaz ve daha ilk 2 tonerin %80ini kullandım. Tavsiye ederim toner fiyatlarıda uygun
kullandıgım ürün bu https://www.vatanbilgisayar.com/hp-...ayici-wifi-murekkep-tankli-yazici-25r76a.html

2000tlye bimden almıştım senin linkteki farklı

Hasancntz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Hasan İbrahim
yandan doldurmaları tercih ediyorum epson l382 alabilirsin renk fiyatı 120 tl bandında

focus0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Kulaç
bende kpss çalışıyorum attığın linkteki ürünü 6 aydır kullanmaktayım efsane. İçinde 4 toner var 2 renkli 2 siyah-beyaz ve daha ilk 2 tonerin %80ini kullandım. Tavsiye ederim toner fiyatlarıda uygun
kullandıgım ürün bu https://www.vatanbilgisayar.com/hp-...ayici-wifi-murekkep-tankli-yazici-25r76a.html

2000tlye bimden almıştım senin linkteki farklı
benim attığıma benziyo. Bu daha iyi gibi düşünücem hocam teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yandan doldurmaları tercih ediyorum epson l382 alabilirsin renk fiyatı 120 TL bandında

yandan doldurmaları tercih ediyorum epson l382 alabilirsin renk fiyatı 120 TL bandında
hiç bi yerde stok yok hocam. Baya eski ürün heralde

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ne farkı var acaba reis? Tanklılar daha pahallı sanki.
Biraz daha pahalı ama pratik. Öyle eline toner veya kartuş alıp doldurtmaya uğraşmıyorsun. Hemen internetten alıyorsun ve boyaları uygun renkli tanklara döküyorsun. Fiyatı daha makul.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,402
Üyeler
149,722
Son üye
BedirhanErms
Top Bottom