Neler Yeni

Öğrenci için iPad önerisi

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
Bu ay sonunda iPad almayı düşünüyorum. Öğrenci (2. kez mezun) olduğumdan en ucuzu da işimi görür dizi izlemek ve not almak için diye düşünüp iPad 10. nesil almayı düşünüyorum şu an. Güncel fiyatlarla gürgençlerden 18.500₺'ye pencil usb-c ile alınabiliyor. Var mı kullanan veya şu modeli almadığıma pişman oldum diyen?

Bir de apple pencil hakkında uçları 6 ayda değişmesi gerekiyor gibi bir şey duydum masraflı bir iş mi ? Pek anlamam o yüzden sordum. Zaten samsungun kalem ucu daha güzel bir his verdi denediğimde apple pencil yazı yazarken takır tukur ekrana çarpıyor kafamı çok kurcaladı ipad alma konusunda

(Bu arada bütçe ne kadar az olursa o kadar iyi benim için: yaz sonunda iphone 15 için para kalması lazım)

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,712
İsim
Emre siyah
huawein tabletini al 10-12ye kalemi ve klavyesi ile bulursun

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Arif Dağcı
Bu ay sonunda iPad almayı düşünüyorum. Öğrenci (2. kez mezun) olduğumdan en ucuzu da işimi görür dizi izlemek ve not almak için diye düşünüp iPad 10. nesil almayı düşünüyorum şu an. Güncel fiyatlarla gürgençlerden 18.500₺'ye pencil usb-c ile alınabiliyor. Var mı kullanan veya şu modeli almadığıma pişman oldum diyen?

Bir de apple pencil hakkında uçları 6 ayda değişmesi gerekiyor gibi bir şey duydum masraflı bir iş mi ? Pek anlamam o yüzden sordum. Zaten samsungun kalem ucu daha güzel bir his verdi denediğimde apple pencil yazı yazarken takır tukur ekrana çarpıyor kafamı çok kurcaladı ipad alma konusunda

(Bu arada bütçe ne kadar az olursa o kadar iyi benim için: yaz sonunda iphone 15 için para kalması lazım)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,763
İsim
Emre
Discord
necromancerr

9. Nesil de işini görür (A13 Bionic ile geliyor 9. nesil, 10. nesil ise A14 bionic ile geliyor) Pencil'i de Usb-C versiyonunu alırsınız 3k civarına daha ucuza kapatırsın.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,388
İsim
uwu
En ucuz ipad9/10 yapıp replika kalem alman en ucuzu o olur ben kendime alacak olsam air m1 + replika kalem yaparım m1 çok güçlü ve uzun süre götürür(ders için gereksiz m1)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,763
İsim
Emre
Discord
necromancerr
En ucuz ipad9/10 yapıp replika kalem alman en ucuzu o olur ben kendime alacak olsam air m1 + replika kalem yaparım m1 çok güçlü ve uzun süre götürür(ders için gereksiz m1)
Ders için gereksiz olduğundan m1 almaktansa 9. nesil alıp (Replika kalem göreceli ben şahsen istemezdim) yanına kaleminide alıp biraz daha ucuza getirebilir bu şekilde.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
23800e üni indirimi ile air 6 alabilirsin hem de pro kalem hediye

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru