Neler Yeni

Öğrenci yurdunda kullanmalık "airfry" önerisi

melih06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
melih
Arkadaslar selamlar.Son zamanlarda yurt yemekleri artık tolere edilebirliği aştı.İnsanlık dışı bır dram yaratıyor.Bu yüzden karnımı doyurmak için airfry almak istiyorum.Önerileriniz nedir ?
Aklımda olan ürünler fotograftaki gibi.Xiaomi alıp geçsem mi yoksa o kadarına gerek yok mu bilemedim.Sessiz çalıssın ve büyük bir şey olmasın.Çünkü sabit bir yerde durmicak işimi gördükten sonra dolabıma koyarım.Başka öneriniz varsa da bekliyorum.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-03-08 112858.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-08 112858.png
    161 KB · Hit: 484
  • Ekran görüntüsü 2024-03-08 112811.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-08 112811.png
    178 KB · Hit: 331
  • Ekran görüntüsü 2024-03-08 112708.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-08 112708.png
    197.2 KB · Hit: 333

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Arkadaslar selamlar.Son zamanlarda yurt yemekleri artık tolere edilebirliği aştı.İnsanlık dışı bır dram yaratıyor.Bu yüzden karnımı doyurmak için airfry almak istiyorum.Önerileriniz nedir ?
Aklımda olan ürünler fotograftaki gibi.Xiaomi alıp geçsem mi yoksa o kadarına gerek yok mu bilemedim.Sessiz çalıssın ve büyük bir şey olmasın.Çünkü sabit bir yerde durmicak işimi gördükten sonra dolabıma koyarım.Başka öneriniz varsa da bekliyorum.
Benim bildiğim yurtlarda bu tip cihazlara izin yok ve airfry bende de var hiç sessiz değil. Sessiz bi modeli olduğunu da sanmıyorum. Yakalanırsan elinden alırlar

melih06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
melih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim bildiğim yurtlarda bu tip cihazlara izin yok ve airfry bende de var hiç sessiz değil. Sessiz bi modeli olduğunu da sanmıyorum. Yakalanırsan elinden alırlar
Sene sonunda geri veriyorlar herhalde bilmiyorum öyle miydi ?

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Enes Altunışık
İnsanlara yaşayacak ortam vermeyip her şeyi yasaklamak xddd . Harika ülkem şaşırtmıyor...

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Aynen, yakalarsa acımaz. Ek olarak bu biraz daha yakalanması kolay bir şey.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
hocam konudan bağımsız hangi üni ve bölüm?

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Vermeyebilirler kullandıktan hemen sonra saklamak lazım biz de kettle vs. vardı giyinme dolabına koyuyorduk.
ama sessiz bi cihaz değil ve örnek veriyorum patates kızartması, tavuk kızartma falan yapmak için 20 dk çalışması lazım

melih06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
melih
hocam konudan bağımsız hangi üni ve bölüm?
Bilgisayar mühendisliği kanka da üniyi söylemim kurallara aykırı hareketten ifsa olmayalım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama sessiz bi cihaz değil ve örnek veriyorum patates kızartması, tavuk kızartma falan yapmak için 20 dk çalışması lazım
Sesten kasıt illaki üfleme sesleri gelcek fan sesleri gelcek ama benim monster da aynısını yapıyor zaten :D Ama siz mesela oda kapısı kapalıyken duyabiliyor musunuz ?

Eraskel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet EFİL
Bence sorun olmaz 2 yıl kaldım yurtta çok olsa 3 defa odaya gelmişlerdir onlar da yetkili değillerdi oda arkadaşları şikayet vs. etmezlerse kimse gelip de bakmaz zaten.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Bilgisayar mühendisliği kanka da üniyi söylemim kurallara aykırı hareketten ifsa olmayalım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sesten kasıt illaki üfleme sesleri gelcek fan sesleri gelcek ama benim monster da aynısını yapıyor zaten :D Ama siz mesela oda kapısı kapalıyken duyabiliyor musunuz ?
evet mutfakta çalışan cihazı odamda duyuyorum ama riskli sadece o açıdan uyarıyım dedim

Top Bottom