Neler Yeni

Öğretmenim ile kavga ettim ne yapacağım

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Ben çocukken hocanın verdiği notu sorgulamak bir yana selam vermeye çekinirdim, sıkıntı yok öğretmen hataları genelde affediyor takma ama verdiği notu da sorgulama bence bizim zamanımızda ortalamamızın 80 90 olduğu derste hocalar 10 verip içimizden geçerdi kelime etmezdik mesajlarınızda ortam epey gergin tek emoji işi çözerdi :D :D
Tatlıya bağlamak için ona tekrar bi hediye alıiyim.

hopecrash

80+ Bronze
al kardeşim soğuk su eşliğinde dinle

bir daha öğretmenlerine mesaj atarken daha dikkatli kelimeler seçersin.

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
yani anladığım kadarıyla öncesinde hocayla aran iyiymiş. evet hocaya atılmayacak mesaj atmışsın. özür dilemişsin. yani en azından hatanın farkına varmışsın. hocanla bir de okulda konuşursan tatlıya bağlanır gibi.
ne yapabilirim.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Ne olursa olsun bir öğretmenle böyle konuşmamalısın. Ayrıca mesaj üzerinden bu kadar kafa ütülediğin için ben olsam engellerdim.

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Öğretmene saygısızlık yapmışsın. Özür de dilemişsin aferim ama adamı bi sal artık

Örnek not isteme merasimi nasıl olmalıdır:
Alıntıyı görüntüle
Ben zaten asla bunun gibi konuşmuyorum Dediğim gibi şoke oldum ben normalde Hocam rahatsızlık verdiğim için özür dillerim yazarım ve güzel bir şekilde konuya girerim.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocayı verdiği not için yargılarsan kavga edersin tabii. Ayrıca edebiyat hocasının metinlerine bakar mısın? Anlamak için emek sarf ettim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdinç Kaya
Öğretmenler kendini niye toplumun en üst tabakası olarak görüyor?

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
yani anladığım kadarıyla öncesinde hocayla aran iyiymiş. evet hocaya atılmayacak mesaj atmışsın. özür dilemişsin. yani en azından hatanın farkına varmışsın. hocanla bir de okulda konuşursan tatlıya bağlanır gibi.
Zaten aram iyi birisi Hediye almayı ve tekrar'dan özür dilemeyi yapacağım olmazsa olmasın napim.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
10. Sınıf Öğrencisiyim Öğretmen ile yakınım nöbet tuttuğu zaman yanına geliyorum her zaman sohbet ediyorum kitap film yazar sohbeti
hatta hediyeler aldım onda bana hediye aldı ve dersi olduğu zaman çay alıyorum ama şimdi ne yapacağım.
İsmail bir tuhaf adamdır, üç kuruş için hesap sorandır.

JSezar

80+ Silver
İsmail 10.sınıfa gelmişsin hala hocayla nasıl konuşacağını bilmiyorsun.70 almışsın sus,bana 10 verdiler sesi çıkarmadım.bu insanlardaki yüzsüzlük nedir anlamıyorum?sanki sözlülerden 100 almak hakları da hocaya böyle atar yapıyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,100
Üyeler
152,609
Son üye
MustiCanpolat
Top Bottom