Neler Yeni

Ölü piksel ihtimali olan aoc 24g2u 1300 TL ye alınır mi

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Vatan bilgisayarı önermiyorum daha pahalı diye ama adamlar en azından monitör aldığında açıp ölü püxel testi yapıp öyle veriyor ölü pixel varsa aynı model başka monitör deniyor sorunsuz çıkana kadar.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
ama alırken satıcı belirtiyor ölü piksel var diye hiç bilmeden alsa 0 ürün belki dedin olabilir ama bu durumda olmaz
Bulunmaktadır demişler kesin konuşmuşlar ve çok stok koymuşlar.
Büyük ihtimal fabrikadan hatalı banttan çıkan ürünlerin çoğu toplanmış ve o banttaki tüm ürünlerde ölü piksel olduğundan kutusu daha açılmadan satışa sunulmuş.
Benim tahminim böyle.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
100 TL daha ekleyip bunu alırdım 165hz ıps panel (sorunmu bir modelmi bilmiyorm ama hatırladım kadarıyla sorun yoktu bununşa ilgili konu açıp bilgi alabilirsin)
Bu TUF monitörlerde de ölü piksel sorunu nadiren görülebiliyor. Bende VG249Q var, forumdan aynı gün benimle birlikte satın alan iki kişide de ölü piksel çıkmamış. Bende 1 tane bulunuyor.

Ayrıca ayağı pek sağlam görünmüyor. Sallanan bir masa varsa monitörün de sallanacağından adım gibi eminim.
Şu an yan monitör olarak kullandığım Philips 242V8A'dan biliyorum.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,591
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Bulunmaktadır demişler kesin konuşmuşlar ve çok stok koymuşlar.
Büyük ihtimal fabrikadan hatalı banttan çıkan ürünlerin çoğu toplanmış ve o banttaki tüm ürünlerde ölü piksel olduğundan kutusu daha açılmadan satışa sunulmuş.
Benim tahminim böyle.
msı 2k bir va panelli bir modeli vardı alma planım vardı satıcıyla baya konuşmuştum genel olarak yaptıkları satıcılarım sistem ürünü normal alıyorlar 0 alan kişi ölü piksel buluyort 15 içinde aldı yere iade ediyor sonra satıcı firmayla konuşup 0 ürünle defolu ürün arasındaki fiyat farkını karşılayıp satıcı belirtiyor ölü piksel olabilir diye bu durumda sen ölü pikselli monitör oldunu bilerek aldın için tüketici haklarına başvurunca firma savunmada satıcı ilanda ölü piksel oldunu belirti için iade veya değişim yapamayız dicektir

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
G2490VXA kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım. Kötü yanı vardır bilemem monitörlerden pek anlamam ama ben memnunum.

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
1-3 arasında ölü pixel var genellikle 1 yada 2 tane çıkıyormuş pek sorun etmez bence alınır.

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,197
İsim
.

Kaankaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115