Neler Yeni

Ölüyü diriltme operasyonu (PC)

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,747
İsim
ege erdem demirelli
Onu diriltmekle ugrasma hic. Dirilsede bitkisel hayatta yasar chrome acamaz bile, GPU zaten cortlamis.

Ekler

• 20240306_174233-min.jpg
    20240306_174233-min.jpg
    1.9 MB · Hit: 17

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Yeni PC al x3440 750 ti felan bulursun belki
https://shbd.io/s/RN6eD6Qk bunu bulabildim nasıl acaba ben en iyisi yeni konu açayım tv box pek keyif vermedi çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onu diriltmekle ugrasma hic. Dirilsede bitkisel hayatta yasar chrome acamaz bile, GPU zaten cortlamis.
https://shbd.io/s/RN6eD6Qk bu nasıl peki sizce 3,4k arası bi pc alabilirim idareten böyle bir şey alsam geri satılırmı parada çöpe gitmesin şimdi

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,465
İsim
Hacı
Pek mecbur değilimde pc yi sattım bu da evde duruyordu 500,600tl ya halledilirse dedim hiç yoktan iyidir çok fazla masraf çıkartırsa uğraşmam zaten

Deneyebilirim lisede elektrik elektronik okumuştum lehim felan var sizce hangileri değişmeli üstünde siyahlık olanlar mı hepsi mi
PC nin kendi 500-600 lira etmez zaten uğraştığına değmez.

https://shbd.io/s/RN6eD6Qk bunu bulabildim nasıl acaba ben en iyisi yeni konu açayım tv box pek keyif vermedi çünkü

https://shbd.io/s/RN6eD6Qk bu nasıl peki sizce 3,4k arası bi pc alabilirim idareten böyle bir şey alsam geri satılırmı parada çöpe gitmesin şimdi
@MuratTheFounderOfGariban hocam çok daha iyisini dizer 4k ya.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,747
İsim
ege erdem demirelli

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar

kisacaed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Esad doğru
Mezar sessiz, taşlar konuşmaz,
Ölülerdirilmez, bir zaman yolculuğudur sadece,
Rüzgarın şarkısı, geçmişi anlatır,
Ancak ölüler dirilmez, sonsuzluğun sırrını korur.

Bunun dirilsede faydası olmayacağına karar verdik 3,4k civarına ankara/ etimesgut bölgesinde 2. el pc ne alınabilir sizce alınsa geri satılabilirmi

İyi günler sayın forum sakinleri sizlere bugün ki sorum eski bir bilgisayar hakkında bu bilgisayar ekrana görüntü vermiyor uzun süre önce kendisi bozulmuştu ufak bir yanık kokusu ile şu an bilgisayarı olmayan ben bunu tamir etmek istiyorum sizce bu sistemde günümüzde halla birşeyler yapılabilir mi? Tamir etmeye değer mi? Ekran kartında sıkıntı olduğunu düşünüyorum bildiğim parçaların isimlerini ve resimlerini ekliyorum.Şimdiden hepinize teşekkürler

Edit : Bunu diriltmek mi 3k civarına yeni bir pc almak mı

İşlemci : İntel pentium E5300
Anakart : bulamadım
Ram : Ddr2 bi ram olduğunu bulabildim
Ekran kartı : Ne olduğunu bulamadım ama zaten bozuk gibi yanmış gibi
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Piyasada eski i3 işlemcili ssd li cihazlar 2. El olarak bulunabilir aslında biraz araştırsan bulursun. Buna o kadar masraf yapsan bile çok verim alamazsın

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
değmez bence chrome da alan bile kasar gerek yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Furkan Çalışkan
Bazen ölüler de huzur bulmak ister. Bence rahmetli dedemize uygun bir vakitte cenaze merasimi duzenleyelim. Eminimki hepimiz cenazesine katilmak isteriz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah
Elindeki parayı daha iyisini almak için kullan buna hiçbir şey harcamaya değmez kardeşim .

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Furkan Deniz Gelecek
İşlemci e8400 ddr2 ram ekran kartı için yardımcı olurum elimde mevcut

WanteD42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Burhan uzuntarla
Bnm eski bilgisayar bosta duruyor pentium 4 sistemdi heralde gta vice city, need for speed 2 fln oynuyordum. 9800gt ve gts450 Ekran kartlarida vardi. Hatta bosda intel i5-2400 islemcide var. Para lazim ihtiyaci olan alablr ☺️

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
muhammet baysak
Mezar sessiz, taşlar konuşmaz,
Ölülerdirilmez, bir zaman yolculuğudur sadece,
Rüzgarın şarkısı, geçmişi anlatır,
Ancak ölüler dirilmez, sonsuzluğun sırrını korur.

Bunun dirilsede faydası olmayacağına karar verdik 3,4k civarına ankara/ etimesgut bölgesinde 2. el pc ne alınabilir sizce alınsa geri satılabilirmi

İyi günler sayın forum sakinleri sizlere bugün ki sorum eski bir bilgisayar hakkında bu bilgisayar ekrana görüntü vermiyor uzun süre önce kendisi bozulmuştu ufak bir yanık kokusu ile şu an bilgisayarı olmayan ben bunu tamir etmek istiyorum sizce bu sistemde günümüzde halla birşeyler yapılabilir mi? Tamir etmeye değer mi? Ekran kartında sıkıntı olduğunu düşünüyorum bildiğim parçaların isimlerini ve resimlerini ekliyorum.Şimdiden hepinize teşekkürler

Edit : Bunu diriltmek mi 3k civarına yeni bir pc almak mı

İşlemci : İntel pentium E5300
Anakart : bulamadım
Ram : Ddr2 bi ram olduğunu bulabildim
Ekran kartı : Ne olduğunu bulamadım ama zaten bozuk gibi yanmış gibi
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hacı bende daha eskisi var göndersem onu canlandırırmısın

Top Bottom