Neler Yeni

Önemli bir klasörü virüsten arındırmam gerekiyor

Sami Järvi

80+ Silver
Benim için baya önemli olan bir klasör var 16 gb boyutunda.
içinde bir sürü trojan olduğunu tahmin ediyorum baya eski dosyalarım da var içinde .Zamanında birkaç virüs kapmıştı bilgisayarım.Uzun zamandır D diskindeler.
Ben bu trojanları dosyalarıma zarar gelmeden nasıl temizleyebilirim ?

Sami Järvi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çoğu antivirüs programları yanlızca virüslü dosyalara müdahalede bulunur. Kaspersky benim favorim. İstersen elimdeki ücretsiz 90 günlük Kaspersky total security deneme lisansını verebilirim.
İşe yarayacaksa rica edebilriim sizden yoksa boşa gitmesin.Siz hiç tarattınız mı dosyalarınızı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşe yarayacaksa rica edebilriim sizden yoksa boşa gitmesin.Siz hiç tarattınız mı dosyalarınızı?
yani demek istediğim virüslü bir dosyanız var olduysa temizledi mi içindekilerini ?

mesut3467

80+ Bronze
Ben genel olarak güvenliğe dikkat eden birisiyim. Şaunda aktif olarakta kullanıyorum. Zaten bu lisans genel kullanıcıya dağıtılmış ama yinede pek bilinmeyen bir lisans. Yani ücretli değil. Programı önce indirmen gerek unutma yanlıza totel secure de 90 günlük sağlar. Bu sradan bir ev kullanıcısı için gayet yeterli bir programdır.

Aktivasyon kodu : 3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Kurulum bittikten sonra senden aktivasyon kodunu girmeni istediğinde bu kodu yapıştır.

yani demek istediğim virüslü bir dosyanız var olduysa temizledi mi içindekilerini ?
Evet genel olarak ödül almış bir program ben uzun süredir kullanılıyorum. Sizdeki virüsler özel olarak yazılmadıysa bulacaktır.

Sami Järvi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben genel olarak güvenliğe dikkat eden birisiyim. Şaunda aktif olarakta kullanıyorum. Zaten bu lisans genel kullanıcıya dağıtılmış ama yinede pek bilinmeyen bir lisans. Yani ücretli değil. Programı önce indirmen gerek unutma yanlıza totel secure de 90 günlük sağlar. Bu sradan bir ev kullanıcısı için gayet yeterli bir programdır.

Aktivasyon kodu : 3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Kurulum bittikten sonra senden aktivasyon kodunu girmeni istediğinde bu kodu yapıştır.

Evet genel olarak ödül almış bir program ben uzun süredir kullanılıyorum. Sizdeki virüsler özel olarak yazılmadıysa bulacaktır.
kuruyum o zaman çok teşekkür ettim

kuruyum o zaman çok teşekkür ettim
en iyi cevap olarak da raporladım

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Benim için baya önemli olan bir klasör var 16 gb boyutunda.
içinde bir sürü trojan olduğunu tahmin ediyorum baya eski dosyalarım da var içinde .Zamanında birkaç virüs kapmıştı bilgisayarım.Uzun zamandır D diskindeler.
Ben bu trojanları dosyalarıma zarar gelmeden nasıl temizleyebilirim ?
Malwarebytes öneririm. En sıkıntı çıkartan virüsleri bile halledebildi, maşallahı var bence o antivirüsün. :D

123kral14

80+ Silver
Hocam ne olur ne olmaz usbye atın ya da fotoğrafını çekin

Top Bottom