Neler Yeni

(ÖNEMLİ) Hayatımızı Nasıl Düzene Sokarız ?

Ertug Karakas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Ertuğ Karakaş

ahenk'

80+ Silver
Alarmı 10dk öncesine koyuyorsun şarkıyı ise en sevdiğin şarkı olsun muslum baba bile olur çok tekrarlı olsun ve ses en yüksekte olsun he uyumadan 30dk önce telefon kahve PC televizyon izleme odan tam zaferi karanlık olsun kahvaltıyı tam yap
İşin sırrı bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de şöyle bir olay var.
10 saat yatakta geçiyor uyumaya çalışıyorum.
Ama toplasan 4-5 saat anca uyuyabiliyorum.
Onun için evde kalmaman lazım. Kendini dışarı at brom. Ormana falan git haftada 1-2 kere gerekirse.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,611
İsim
Enes Koç
Uyku problemi zaten başlı başına genel bir dert bunu nasıl çözebiliriz cidden bılmıyorum
Alarm kuruyorsun çalışmıyorsan max 9-10 gibi kalkıyorsun zaten gece 2 gibi uygun gelicektir benim geliyor şahsen ve yatıyorum artık alarm kurmuyorum ben gece 4 de de yatsam 5 de de yatsam 10 da ayaktayım alışkanlık edinmek gerekiyor.

Yukihira

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emircan
Arkadaşlar selamlar iyi forumlar.

Hayatımızı nasıl düzene sokarız veya kendi hayatı sistemli planlı olan arkadaşlarımız var mı ?
Var ise eğer nasıl yaptılar ve ya ne önerirler ?
En basitinden ben erken kalkmayı ve işlerimi zamanında yapmayı çok istiyorum fakat yapamıyorum veya diyet de aynı şekilde. Sabah baya oyalanıyorum yatakta falan zor geçiyor.

Sizin de bu tarz sorunlarınız varsa altına yazabilirsiniz.
Her sabah saat 8 de kalkarim bazen 7.30
Arkadaşlar selamlar iyi forumlar.

Hayatımızı nasıl düzene sokarız veya kendi hayatı sistemli planlı olan arkadaşlarımız var mı ?
Var ise eğer nasıl yaptılar ve ya ne önerirler ?
En basitinden ben erken kalkmayı ve işlerimi zamanında yapmayı çok istiyorum fakat yapamıyorum veya diyet de aynı şekilde. Sabah baya oyalanıyorum yatakta falan zor geçiyor.

Sizin de bu tarz sorunlarınız varsa altına yazabilirsiniz.
Benim hayatim baya duzenlidir. Duzenin bozuldufu zamanlar olabiliyor ama altin bir kurali yok sanirsam.Tum is kafada bitiyor bence. Gun icinde ne yapacagini not alacaksin.Usenmeyip yapacaksin. Ders mi calisman gerekiyor ertelemeden yapacaksin.
Bir arastirmaya gore yapacaklarini yazdigin zaman yapma olasiligin artiyormus. Bide yapacagin sey aklina geldigi andaki ilk 10 saniye kalkip yapmaya gidersen cogunlukla yaparmissin.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Çok saçma olay ya cidden :D
10 saat yatakta yatılmaz nedenler:
Aşırı kas ağrısı olabilir
Saka gibi ama fitik olasiligi artar
Beyninizi yoruyorsunuz

İşin sırrı bu

Onun için evde kalmaman lazım. Kendini dışarı at brom. Ormana falan git haftada 1-2 kere gerekirse.
Eğer çok dertli isen gidiyosan banyoya aşırı sıcak değil ama sıcak su ile banyo yapıp direk yatağa giriyorsun yarın ne baş ağrısı ne de bi yerin agrili kalkarsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,455
Üyeler
153,563
Son üye
Daphne
Top Bottom