Neler Yeni

Yardım Önemli soru Logitech mi razer mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yunus emre küçük
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Beyler yaklaşık 2 yıldır razer viper v2 pro kullanıyorum ancak scroll tuşu probleminden dolayı değiştirmekle değiştirmemek arasında kaldım sizce G Pro Superlight x mi yoksa razer viper v2 pro mu

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Ahmet
Deathadder V3 Pro der geçerim.

MSC1245

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Çelik
Bende wraitten sora v2 almıştım ama hiç içime sinmedi birde wraitin çok kötü bi politikası var o yüzden eline oturmazsa vs. paran gidiyor. Bende viper v3 pro ile gpx 2 arasında kaldım. Arasında kalma sebebim aradaki 3 bin tl farka değer mi değmez mi bilemiyorum. Alışık olmadığımız markaları denemek veya almak bi kumar işi gibi şansına diyosun tamamen ama en azından bu 2 markayı Türkiyenin yarısı kullanıyor o yüzden içimde daha çok siniyor. Gpx 2 ye kötü denmesinin sebebi fiyat bandında yeteri kadar teknik özellik sunamaması, ama bugün apple markasınada herkes aynı şeyi söylüyor fakat dünyanın bence en iyi telefon markası hem uzun ömürlü hemde çok sağlam o yüzden bende senin ikilemdeyim ama viper v3 pro henüz denenmediği için ilk etapta kronik arızaları olabilir o yüzden sanki gpx 2 şuan içi iyi görünüyor, fakat 1 ay daha bekleyip viper v3 proyada bakıp almak daha garanti bence. Yine bilen bi arkadaş varsa bizi aydınlatsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,050
Üyeler
150,808
Son üye
holdup444
Top Bottom