Neler Yeni

Önlisans elektrik okunur mu?

ilteris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uluç
Anadolu Teknik Programı elektrik çıkışlıyım liseden. DGS ile mühendisliğe tamamlama durumundan ötürü soruyorum okunur mu? Mesela Gazi Üniversitesi'nde? Sadece düşünüyorum yorumlarınız nedir?

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Anadolu Teknik Programı elektrik çıkışlıyım liseden. DGS ile mühendisliğe tamamlama durumundan ötürü soruyorum okunur mu? Mesela Gazi Üniversitesi'nde? Sadece düşünüyorum yorumlarınız nedir?

Güzel kardeşim eğer ki DGS'nin kontejyanları değişmediyse böyle bir geçiş yapman mucize.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam son yıllarda talep düşüyor ondan düşündüm.

Talep düşüyor ama kontejyan sayıları da düşüyor. Şahsi görüşüm, hedefi DGS olan bir yola girme. DGS müfredatı, adayları elemen için alman gereken puanın fazlalığı ve kontenjanların durumu göz önüne alındığında üniversitesiyi kazanmaktan daha zor.

ilteris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uluç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Talep düşüyor ama kontejyan sayıları da düşüyor. Şahsi görüşüm, hedefi DGS olan bir yola girme. DGS müfredatı, adayları elemen için alman gereken puanın fazlalığı ve kontenjanların durumu göz önüne alındığında üniversitesiyi kazanmaktan daha zor.
Hocam DGS matematik çok kolay geldi bana. Sözelden geleceği belirsiz bölüm yazmakta pek istemiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,974
Üyeler
142,199
Son üye
umutzhr
Top Bottom