Neler Yeni

Öpüşen sarılan insanları görünce çok fazla sinirleniyorum?

Vesselam

80+
Kimisini görüyorum ayakta 5 10 dakika boyunca durmadan sarılıp yolun ortasında duruyor.

Geçerken 2 çocuğa rastlamıştım Sımsıkı tutup birbirlerini öpüşüyorlardı. Birde anksiyetem vardı. Koşup dövecektim ikisini sinirden,

Aynı şekilde sarılan bu romantik duygusal ortam yaratan insan vb. olunca Gözüm kayacak gibi oluyor ama belli etmemeye çalışıyorum. Tamam Sarılmak vesayre normal Ama alışkın olmadığım için anormal geliyor onun dışında yolda ya da biryerde oturup öpüşen çiftler gerçekten sinirimi bozuyor halen aklımda o öpüştükleri görüntü. Önümde yapılsa öyle bir şey galiba Öldürecek dereceye gelirdim.
Polis şikayet gibi bir şey yok bend sinir oluşuyor direkt man Nerede olursa olsun Kim olursa olsun bu fark etmiyor. Dövecek dereceye geliyorum bu ev içinde bir arkadaşta olabilir Yani nasıl anlatıyım mesela bir kadın görüyorum hamile direktman aklıma Kocası var birisi ile öpüşmüş çıplak bir şekilde başka biri ile eğlenmiş yani birnevi aklım almıyor durumu ve konuşmaya çekiniyorum o kişi ile Ve arkadaşlık yolunda bile gidemem yani
Durum hiç normal değil ve tedavi edilmesi lazım öncelikle bunu söylemekle başlayayım. Söylediklerinden yola çıkarak sıkıntının öpüşmek yahut sarılmak olmadığını söyleyebilirim. Senin sinirlendiğin nokta aslında karşıdakilerin birbirine ilgi göstermesi hatta karşıdakinin bir başkasına ilgi göstermiş olduğu düşüncesi. Bunun nedeni de yaşayamadığın şeyleri başkalarının yaşıyor olması. İçgüdüsel bir hasetlik/kıskançlık mevzusu kısaca. Yaşayamadığın şeyleri başkalarının bu kadar basitçe göz önünde yaşaması seni sinirlendiriyor. Anksiyeten olduğunu, sosyal çevren olmadığını söylemişsin. Bu da büyük bir etmen. Seni çok iyi anlıyorum. Zor bir durumdasın, kendinle yüzleşmen gereken şeyler de var. Profesyonel bir destek alabilirsin. Ama bu duygularını bastırman lazım. Senin için de en iyi ilaç, sosyalleşmek ve özgüven kazanmak olacaktır.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Psikolojik destek alman gerek. Git arkadaş edin, sosyal çevren olsun. İleride durumun kötüleşebilir.

Ahmet4921

80+
Durum hiç normal değil ve tedavi edilmesi lazım öncelikle bunu söylemekle başlayayım. Söylediklerinden yola çıkarak sıkıntının öpüşmek yahut sarılmak olmadığını söyleyebilirim. Senin sinirlendiğin nokta aslında karşıdakilerin birbirine ilgi göstermesi hatta karşıdakinin bir başkasına ilgi göstermiş olduğu düşüncesi. Bunun nedeni de yaşayamadığın şeyleri başkalarının yaşıyor olması. İçgüdüsel bir hasetlik/kıskançlık mevzusu kısaca. Yaşayamadığın şeyleri başkalarının bu kadar basitçe göz önünde yaşaması seni sinirlendiriyor. Anksiyeten olduğunu, sosyal çevren olmadığını söylemişsin. Bu da büyük bir etmen. Seni çok iyi anlıyorum. Zor bir durumdasın, kendinle yüzleşmen gereken şeyler de var. Profesyonel bir destek alabilirsin. Ama bu duygularını bastırman lazım. Senin için de en iyi ilaç, sosyalleşmek ve özgüven kazanmak olacaktır.
Psikoterapi görüyordum psikoterapi sayesinde genel sorunları çözmüştük ancak Bıraktıktan sonra aklıma geliyor artık bu sorunlar Yani içimde sorun olduğunu bilmiyordum çünkü kimseye anlatmamıştım. Keşke anlatsaydım psikologuma parada boşa gitti biraz gibi hissediyorum en azından şimdi para falan gitmiyor. Gidersem devlet psikologuna gideceğim.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Kimisini görüyorum ayakta 5 10 dakika boyunca durmadan sarılıp yolun ortasında duruyor.

Geçerken 2 çocuğa rastlamıştım Sımsıkı tutup birbirlerini öpüşüyorlardı. Birde anksiyetem vardı. Koşup dövecektim ikisini sinirden,

Aynı şekilde sarılan bu romantik duygusal ortam yaratan insan vb. olunca Gözüm kayacak gibi oluyor ama belli etmemeye çalışıyorum. Tamam Sarılmak vesayre normal Ama alışkın olmadığım için anormal geliyor onun dışında yolda ya da biryerde oturup öpüşen çiftler gerçekten sinirimi bozuyor halen aklımda o öpüştükleri görüntü. Önümde yapılsa öyle bir şey galiba Öldürecek dereceye gelirdim.
sen asosyallikten yalnızlıktan ve diğer insanları kıskanmaktan cayır cayır yanıyosun ondan sinirleniyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Serhat

Sanane , öldürecek dereceye gelirdim diyo beğenmiyorsan yallah afganistana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,162
Üyeler
141,404
Son üye
Mertmn34
Top Bottom