Neler Yeni

Ösym Fotoğraf Hk.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet
sıkıntı olmaz bende 2 sene önceki fotoyla başvurdum

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Metehan BAŞ
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Ben geçen sene sınava girdim. Yks başvurusundan sonra ehliyet aldım. O sırada kimliği de değiştirdim. Yks giriş kağıdında 14. yaş fotoğrafım vardı. Kimlikte 18. yaş fotoğrafım vardı. Görevliye bunu da söyledim hiç bir şey olamaz aynı kişisin dedi. Devam ettim. Bana sorun çıkarmamıştı.

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Mirkan Çiçek
Hocam bilgisayar mühendisliği istiyorum boş bölüm kazanmak istemiyorum gitmem daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağlık sorunlarından dolayı giremedim bu sene 3. Senem matematik özel ders alıyorum sadece, çalışmak da zorlanıyorum eğer gelirse bir şeyler daha çok çabalarım
Aynı durum hocam bilgisayar mühendisliği ve yeni başladım sağlık sorunlarımdan dolayı ben daha tyt mat bitirmedim bile ama ilk senem benim

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Muhammed
Aynı durum hocam bilgisayar mühendisliği ve yeni başladım sağlık sorunlarımdan dolayı ben daha tyt mat bitirmedim bile ama ilk senem benim
Anladım hocam başarılar inşallah başarılı olursun

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam bilgisayar mühendisliği istiyorum boş bölüm kazanmak istemiyorum gitmem daha iyi

Sağlık sorunlarından dolayı giremedim bu sene 3. Senem matematik özel ders alıyorum sadece, çalışmak da zorlanıyorum eğer gelirse bir şeyler daha çok çabalarım
Hocam geçmiş olsun umarım başarabilirsin.
Fazla çalışırsan olabilir.

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Mirkan Çiçek

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Benim kimlikte foto yok lan.

26 şubata kadar yetişir herhalde, yarın gidip kimlik değşimi isteyeceğim hatırladığım iyi oldu.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ahmet Şeker
Benim kimlikte foto yok lan.

26 şubata kadar yetişir herhalde, yarın gidip kimlik değşimi isteyeceğim hatırladığım iyi oldu.
bende de yok daha randevuyu bulunduğum yerde en erken 4 gün sonraya atıyor kimlik yenilendikten sonra da 10 gün içinde geliyormuş

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bende de yok daha randevuyu bulunduğum yerde en erken 4 gün sonraya atıyor kimlik yenilendikten sonra da 10 gün içinde geliyormuş
Kuzenim geçen yeniledi 4 günde gönderdiler. Daha baya var hallolur ya.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
Şimdi başlasam yetişir mi tyt mat bitti diğer derslerin kitabını bile açmadım
tyt sosyal kolay türkçe içinde türkçenin matematiği kanalından çalış ekleri ezberletmeden mantığı ile öğretiyor 1.5 ayda bitirirsin sağlam kanaldır fen için bişi diyemem sözelciyim kafam basmıyor sosyal içinde coğrafyanın kodları ve sevdiğin bir tarih kanalı bak din kolay felsefe için de son 1 ay baksan kafi

Top Bottom