Neler Yeni

Özelleştirdiğim Hazır Sistem Sizce Nasıl Alınır Mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre demirci
Bütçe
26000

Aralığın sonlarına doğru bu şekilde almayı düşünüyorum . Sistem sizce mantıklı mı yaptığım özelleştirme nasıl ? İtopya güvenilir mi birde daha önce böyle bir meblada birşeyi internetten sipariş etmedim.

Özelleştirmelerdeki parçalar 1 Tb lik MLD ssd ve cooler master masterliquid 240 mm soğutucu sisteme tıklayınca da görürsünüz ama yazıyım dedim

Bütçem 26 bin TL

Awsed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Zeynel Çalık
bence biraz sabret sistem bekle 26k verilmez buna yazık. sabredersen daha uyguna çekersin onun üzerine güzel bi anakart 32 ram ve cpu soğutma ile 26da kalırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

ikinci el kısmında DA nın fp ürünü var al satcı bir arkadas muhtemel uyguna da bırakıyor 21.5k. https://forum.donanimarsivi.com/ikinciel/4060ti-hazir-sistem.14455/ 1.5k ya ram yükseltirsin 32 yaparsın 1k ya kule soğutma cekersin. 2 k ya da 1 tb ssd cekersin orta segment. daha sonra anakrt değişikliği yaparsın. attığın sistemden her türlü daha iyi olur.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence biraz sabret sistem bekle 26k verilmez buna yazık. sabredersen daha uyguna çekersin onun üzerine güzel bi anakart 32 ram ve cpu soğutma ile 26da kalırsın
içime benimde sinmiyoda yokluk işte indirim mi bekliyeyim sabret derken cpu soğutma da var özelleştirmede onu seçtim ssd yi 1tb yaptım oyleyken 26 suan

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre demirci

ikinci el kısmında DA nın fp ürünü var al satcı bir arkadas muhtemel uyguna da bırakıyor 21.5k. https://forum.donanimarsivi.com/ikinciel/4060ti-hazir-sistem.14455/ 1.5k ya ram yükseltirsin 32 yaparsın 1k ya kule soğutma cekersin. 2 k ya da 1 tb ssd cekersin orta segment. daha sonra anakrt değişikliği yaparsın. attığın sistemden her türlü daha iyi olur.
güvenemiyorum ki abi işte güvensem ah benım yaptıgım sistemde orta segment degılmıdır hic iş yapmazmı kule soğutma degılde sıvı sogutma sadece yetmezmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre demirci

Awsed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Zeynel Çalık
güvenemiyorum ki abi işte güvensem ah benım yaptıgım sistemde orta segment degılmıdır hic iş yapmazmı kule soğutma degılde sıvı sogutma sadece yetmezmı
sıvı soğutmaya daha fazla para vermene gerek yok. senin sistemin fp değil cekilmez. istanbuldaysan ilanı acanla yüz yüze görüşüp çekebilrisn

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre demirci
sıvı soğutmaya daha fazla para vermene gerek yok. senin sistemin fp değil cekilmez. istanbuldaysan ilanı acanla yüz yüze görüşüp çekebilrisn
kendin olsan 26 k ile ne alırdın neyi değer görürdün abim

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
indirimemi denk getirmem lazım
https://www.gaming.gen.tr/urun/3597...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ 5500 ile 12100F denk, 5600 ile 12400F, 7500F ile 13400F denk kalıyor. Bu sistem birazcık pahalandı 17 lerde de bulunabilir.

kendin olsan 26 k ile ne alırdın neyi değer görürdün abim
Ne için alıyorsun veya ne tür oyunlar oynayacaksin kankam

Awsed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Zeynel Çalık
Top Bottom