Neler Yeni

Ofis Bilgisayarı Önerisi (Düşük Sistem)

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Bütçe
3500
Kırtasiye için bilgisayar lazım, google chrome'u, word dosyalarını vs. rahat açacak bir de ssd olursa iyi olur.

+ olarak uygun fp mouse ve klavye seti önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Kırtasiye için bilgisayar lazım, google chrome'u, word dosyalarını vs. rahat açacak bir de ssd olursa iyi olur.

+ olarak uygun fp mouse ve klavye seti önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
Bütçe baya azmış ama ginede önerim: O fiyatta 2. el Amd A serisi İ5 5. nesil serisi vs gibi işlemcili 8 GB RAM' li laptoplar bulabilirsiniz. Tabii kide çok iyi değil ama bu bütçede max bu. O laptoplara Fyde OS veya Chrome Os Flex işletim sistemlerini kurarsınız böylecede amaçlarınızı karşılar.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe baya azmış ama ginede önerim: O fiyatta 2. el Amd A serisi İ5 5. nesil serisi vs gibi işlemcili 8 GB RAM' li laptoplar bulabilirsiniz. Tabii kide çok iyi değil ama bu bütçede max bu. O laptoplara Fyde OS veya Chrome Os Flex işletim sistemlerini kurarsınız böylecede amaçlarınızı karşılar.
fiyatı sallamıştım internette kabaca izoly ve turbox midir nedir onların fiyatına baktım sonra konu açtım. Adam akıllı bi sistem için tahmini ne kadar bütçe lazım? dediğim gibi aman aman bişi olmasına gerek yok. Foto, dosya, yazı çıktısı alıyoruz, internet sitelerinde geziyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
fiyatı sallamıştım internette kabaca izoly ve turbox midir nedir onların fiyatına baktım sonra konu açtım. Adam akıllı bi sistem için tahmini ne kadar bütçe lazım? dediğim gibi aman aman bişi olmasına gerek yok. Foto, dosya, yazı çıktısı alıyoruz, internet sitelerinde geziyoruz.
Bir apu sistem yeterli olcaktır. R3 2200G 8 GB RAM (dual channel 4+4) gibi. Öyle bir sistemde tek başına 5 bin lira gibi birşeye gelir.

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
An10im1i

yenilenmiş ürünlere bakın

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Bir apu sistem yeterli olcaktır. R3 2200G 8 GB RAM (dual channel 4+4) gibi. Öyle bir sistemde tek başına 5 bin lira gibi birşeye gelir.
hocam parçalardan çok anlamam size zahmet linkleri varsa paylaşır mısınız? bir de bu paraya zor ama sıfır olabiliyorsa mükemmel olur, yanına monitör de almayı düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yenilenmiş ürünlere bakın
linkleri var mı hocam

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Görkem Tezer

şu trendyoldaki eba canavarlarından çok şikayet eden gördüm bilgin olsun düşünürsen onlardan almayı

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
şu trendyoldaki eba canavarlarından çok şikayet eden gördüm bilgin olsun düşünürsen onlardan almayı
Siz bunu yazmadan önce alttaki sistemi okuldan bi öğretmen attı, okula 4 tane almışlar. Çok pahalı değil mi? @İsimbulamajim

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,956
Üyeler
142,493
Son üye
furieux
Top Bottom