Neler Yeni

Ofis için güçlü ve hızlı laptop

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sefakfc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
SEFA
Ofis dendi mi akla ilk bu gelir aslında

Mesaj otomatik birleştirildi:

"teknorya" satıcısından uzak dur da Ne alacağın sana kalmış
valla üstad kafa iyice karman çorman oldu aklımda iyi kötü bir şeyler vardı şimdi forumda bakıp konuşunca onlarda gitti :D

YazılımKafa

80+ Silver
Arkadaşlar iyi günler herkese, ofis için güçlü, hızlı (17inç olursa güzel olur olmasa da olur) laptop bakıyorum. Bilgisi ve önerisi olanlar yazarsa sevinirim. BÜTÇE 20-30K (+5k esneme olabilir)
Başlığa laptop yaz ki başlıktan anlayalım ne istediğini. Boşuna konuya girmeyelim

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,766
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,766
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ahmet
Sen de haklısın aslında ama Ama ben ofis için hp pavilion 15 aldım (tavsiye etmem) Keşke bekleyip apple alsaydım diyorum şimdi
Mesela hp nin yedek parçaları cihaz çıktıktan 5 yıl yıl sonra yok oluyor deniyor Apple için böyle bi rezillik yok Hp lerde baş ağrıtan fan sesi (fan olmadığı için) mac lerde yok Hakeza malzeme ve panel kalitesi de hepsinden iyi Ama kafa boşaltmaya arcade kesmez god of war da oynayacağım dersen başka tabi
valla üstad kafa iyice karman çorman oldu aklımda iyi kötü bir şeyler vardı şimdi forumda bakıp konuşunca onlarda gitti :D

Sefakfc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
SEFA
Sen de haklısın aslında ama Ama ben ofis için hp pavilion 15 aldım (tavsiye etmem) Keşke bekleyip apple alsaydım diyorum şimdi
Mesela hp nin yedek parçaları cihaz çıktıktan 5 yıl yıl sonra yok oluyor deniyor Apple için böyle bi rezillik yok Hp lerde baş ağrıtan fan sesi (fan olmadığı için) mac lerde yok Hakeza malzeme ve panel kalitesi de hepsinden iyi Ama kafa boşaltmaya arcade kesmez god of war da oynayacağım dersen başka tabi
diyelim ki god of war filan dedik :D ne alayım o zaman ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom