Neler Yeni

Ofis - İş Monitörü Tavsiye

awandia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Doğanay M
Bütçe
3250
Merhabalar öncelikle herkese iyi forumlar. Evden ve uzaktan çalıştığım için eve iş için kullanacağım bir monitör almak istiyorum. Tercihim min 24 inç olması yönünde. Samsung G3 Odyssey, Gamebooster gibi F/P modeller arasında kaldım. Amacım oyun değil, yüksek yenileme değerlerine ihtiyacım yok. Grafiker değilim, renk ile de işim yok. Ancak günümün 10 saati iş ile geçtiği için göz sağlığı için Blue Filter, anti-flicker gibi teknolojiler ne kadar etkili açıkçası bilemiyorum ama bunlar göz önünde bulundurmak istediğim konular. Panellerden çok anlamam, kendi oyun monitörüm Asus XG 258Q 240HZ, genellikle moba oyunları ve mmorpg'leri tercih ediyorum, alacağım yeni monitörü de belki tatillerimde ikinci monitör olarak da kullanabilirim. Pivota gerek var mı ondan da emin değilim açıkçası, yayıncı falan değilim. Bu kapsamda panel, bu sağlık teknolojileri anlamında çok bilgim olmadığı için sizlerden yönlendirme, destek ve önerilerinizi bekliyorum. Bütçem aslında 3k civarı, şu monitörü kesin al pişman olmazsın gibi bir durum oluşursa 4k'ya kadar da çıkarım fakat asıl monitör olarak kullanmayacağım için çok da yükseğe çıkmak istemem. MSI'ın bir monitörünün linkini de bıraktım ancak MSI panel konusunda ne durumda, sırf markaya mı bu parayı veriyoruz, onu da değerlendirebilir misiniz?

Samsung G3 Odyssey

GameBooster

MSI

Vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim şimdiden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,799
Üyeler
140,699