Neler Yeni

Öğretmene bana elleme diyemezmiyim?

Yok git bide mahkemeye😃bu kadar takma kafaya olan şeyleri mazallah stresten çok yaşamazsın adam dokunmuş diye abartmaya gerek yok cevabını iyi vermişsin ama kendilerini üstün varlık sanıyor zavallı öğretmenler yani tanımadığın adama saygı duymaya gerek yok ama abartmaya hiç gerek yok

Mert

80+ Silver
Olay tam olarak bu şekilde olduysa iki taraf da hatalı ama öğretmen gereksiz korkutma çabasına girmiş.

Şu okullardaki anlamsız saygı triplerine de ayrı bitiyorum. Yok onu yapma, bunu yapma, şunu giyme, tıraş ol vs. Sonuç? Aralarından birkaç kişi iyi yerlere geliyor, onlara da kimse -doğal olarak- karışmıyor.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,554
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
yasal olarak tartışılırda bu kadar ana kuzusu olmayın lan isveçrede yaşamıyoruz.Lisede matematik hocam dart tahtasının önüne koyup tahtakalemi fırlatmıştı 5 10 tane sıyırtma döverdi.Her gördüğünde tahtakalemi atıyomuş gibi yapıp köpek gibi gülerdi kansız ama iyi eğitimciydi.

Daaker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Göktuğ İrşad Demircan
Merhaba, okulda öğretmenim sinir anında cebimdeki elime sert bir hamleyle “o elini cebinden çek” dedi. Ben de “bana ellemeyin” veya “dokunmayın” dedim. O da bundan sonra, Sana taciz ettiğimi mi söylüyorsun? Seni iftiradan şikayet edeceğim. Sen bana elleme diyemezsin, 657. maddede yazıyor” gibi bir şeyler söyledi. Bunun aslı var mı? Öğretmenime “bana ellemeyin” bile diyemez miyim? En son da “öğretmen her zaman haklıdır” dedi.
dokunmak olunca tamam sorun yok da ellemenin birden çok anlamı var onda ne olur bilmem

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,041
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Merhaba, okulda öğretmenim sinir anında cebimdeki elime sert bir hamleyle “o elini cebinden çek” dedi. Ben de “bana ellemeyin” veya “dokunmayın” dedim. O da bundan sonra, Sana taciz ettiğimi mi söylüyorsun? Seni iftiradan şikayet edeceğim. Sen bana elleme diyemezsin, 657. maddede yazıyor” gibi bir şeyler söyledi. Bunun aslı var mı? Öğretmenime “bana ellemeyin” bile diyemez miyim? En son da “öğretmen her zaman haklıdır” dedi.
gel bizim buraya 2 gün hocayla teke tek sokak kavgasına çıkarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Enver Arda
Sana bişey olmaz yeni gelmiş sertliğini göstermek istemiş seni de sakin biri görmüş tepki verince egosuna yedirememiş. Sözlü uyarabilirsin ama temas edemezsin edersen karşılık görünce car car bağıramazsın şikayet edicem diye hayırdır derler adama babam mısın da dokunuyosun.

Öğretmen sınıfta istenmeyen bir öğrenci davranışı ile karşılaşınca, davranışı gösteren öğrenci ile göz teması kurarak olumsuz davranışı öğrenciye duyurarak, davranışın nedenini sorarak, davranışı görmemezlikten gelerek istenmeyen davranışı durdurabilir.

Gelip burda boş boş 80lerde kalmış kafalara bir şey anlatma engelle geç.
Eyvallah hocam sağ olasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

gel bizim buraya 2 gün hocayla teke tek sokak kavgasına çıkarsın
asldkfhasdlfkjhsadf

Qmarika

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Efe Doğmuş
öğretmen öğretmendir öğrenci sınırını aşmadığı sürece sınırını aşamaz