Neler Yeni

Öneri Okul eşyaları alabileceğim site önerisi

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
Şöyle bir sepet yaptım. Nasıl? Tükenmez kalemler pek hoşuma gitmedi. Belki değiştirebilirim.
Alıntıyı görüntüle
Uçlu kalem olarak Tombow Mono Graph ya da uni kuru toga önerimdir sizin seçtiğiniz kalemide kullandim bu ikisi daha kaliteli diyebilirim ayrica kuru togada güzel bir özellik var siz yazdıkça mekanizma ucunu döndürüyor tum yazilarinizi aynı incelikte yazabiliyorsunuz araştırırsaniz daha iyi görürsünüz

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
rotring önermem yere düştükleri gibi metal uçları yamuluyor bir daha kullanamıyorsunuz

baykemal

80+ Bronze
Uçlu kalem olarak Tombow Mono Graph ya da uni kuru toga önerimdir sizin seçtiğiniz kalemide kullandim bu ikisi daha kaliteli diyebilirim ayrica kuru togada güzel bir özellik var siz yazdıkça mekanizma ucunu döndürüyor tum yazilarinizi aynı incelikte yazabiliyorsunuz araştırırsaniz daha iyi görürsünüz
Kuru Toga'yı beğendim. Onu almayı düşünüyorum. Şuan tek problemim bütün defterlerin aynı olması. Farklı olsa daha iyi olurdu fakat Gıpta olarak pek güzel bir şey bulamadım. Biraz daha araştırayım. Kaliteli bir silgi önerebilirmisiniz?

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
Kuru Toga'yı beğendim. Onu almayı düşünüyorum. Şuan tek problemim bütün defterlerin aynı olması. Farklı olsa daha iyi olurdu fakat Gıpta olarak pek güzel bir şey bulamadım. Biraz daha araştırayım. Kaliteli bir silgi önerebilirmisiniz?
Dust-Free ve sınav silgisi olanlar güzel oluyor herhangi bir marka öneremiyorum çoğu aynı genelde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Iggy marka defterlerin desenleri güzel oluyorda desenli olunca fiyattada bi artış oluyor aynı zamanda D&Rda güzel defterler var

Top Bottom